Aspirante optimiste, peste 35 de ani (5)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Andra,Gabiutzu,Mirela, aseara eram tare deprimata..am plans vreo jumatate de ora,m-am descarcat,am zis: "de ce mi se intampla asta mie???atatia bani care se duc acum pe apa Sambetei, nici gigei nu am...."Ce mai, aveam ochii umflati de atata urlat...a trecut noaptea si azi m-am trezit optimista(noroc cu sotul,care ma incurajeaza).Vom repara si masina,vom strange si bani de FIV...chiar daca asta ne va lua cam 2 ani....asta e..la 33 ani,voi incerca si eu primul FIV.Trebuie sa reusim cumva!
Miki,promit sa nu te mai stresez,gata,mi-a trecut!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Nusylica nu m-ai stresat deloc puisor. Dar nu-mi place sa te vad asa deprimata. Unde-i Nusy a mea? Masina se repara si important e ca sunteti sanatosi. Ai sa vezi ca totul va fi bine si gigeii cred ca s-au retras si ei acum o perioada , si-au luat concediu cred, ca tare sunt suparati ca-i pui toata ziua la borcan . Ai 31 ani, froricica la palarie cum zice Dj_mamuca si mai ai timp. Cel putin stii ca organismul sotului tau poate produce gigei dar eu am 36 ani, sunt amenintata de o posibila aparitie a menopauzei cu picaturile astea, un posibil chist hematic, o posibila endometrioza, si nu stiu dc sotul poate produce gigei.
Hai capul sus !
Acum va las ca la mine e invazie de electricieni, maistri si tb sa mai eliberez o camera . Avanseaza si la mine lucrarea ca un melc dar AVANSEAZA .
toate fetele .

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

nusy iti doresc ca momentele astea de cadere ( pe care cred ca stii ca le-am avut cu toatele) sa fie cat mai putine . Daca ar pune pe hartie cate necazuri au avut fiecare din fetele de pe aici in anii astia, ( inclusiv eu) ai vedea ca ca nu esti singura incercata de soarta. Cred ca asta se intampla ca sa putem devenii mai puternice si sa ne ridicam din ce in ce mai usor. Sa stii ca e bine sa plangi, sa te descarci si cu siguranta ca esti fericita ca ai si un umar care iti este alaturi indiferent daca afara e soare sau ploaie.
Cu siguranta veti trece si peste asta, masina o veti repara, banii ii veti strange si va veti vedea si visul implinit intr-o buna zi. Eu iti doresc ca ziua asta sa vina cat mai curand
,andabirni, miki-miki, dj_mama, avalon, goldi, mirela_1 va pup pe toate

gabi

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

beyyy uratelorrr de mine nu va era dor??
hopa..hopa..venii cu ca vaz ca e nevoie...
asa ca nusyy intoarce pai se poate mama?ia da mana la olteanca si haiii inaintee...
miki-miki auzi olteancooo?bati apropouri la camasa mea?meyyy io am avut la mine dar cred ca nu le'a placut lor ca era cu draci pe ea
Avaloaneeeeee oauuu mi'a duc aminte de HSG-ul tau..doamneee cate petreceri am mai dat de'atunci..oauuuu si subectul acela mi'a ramas la inima...ce dor imi e de clipele trecute!!!mii dor de o petrecere!!mii dor de voi toatee!!!
editai ca uitai sa'ti spun..ochii mi'au ramas..aceiasi..de vultur

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Liana, cum as putea sa uit? Tu stii ca ai un loc special la mine in suflet si ca sunt alaturi de tine mereu.

Nusy, ma bucur ca ai reusit sa treci cu bine de aceasta incercare.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by Liana30

io stiu...tu stii

"Nimic nu-i imposibil!"



p-asta o merit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Avalon, draguta, cred ca ar trebui sa te programezi la o consultatie (am vazut ca asa scrie si in hartiile alea lor), sa faci in primul rand o eco si apoi sa vezi ce-ti mai recomanda. N-am stiut ca ai facut hsg, cred ca sunt singura careia i-a spus ca nu e nevoie?
Miki, Nusy, Liana, Andrabirni, Gabiu va pup si o dupa-amiaza placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari-lu spune:

Salutare surioare!
Nusy cam greu d crezut ca era un rezultat real...Iar mie mis-a intamplat minunea natural,cu doar 100000 la purtator.Si aia cam ametiti,dar unu a gasit drumu!Ceea c iti doresc si tie si tuturor luptatoarelor!
Avalon cred ca ti-ai revenit!
Noi facem bine,mai ales...tumbe...

Maria 23+ si Alex din burtic


Maria si minunea din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pe'asta doar?meriti tot ceea ce'i mai frumos pe lume
Mrielush si io te
mari_lu pupici pe burtici..fotbalist il faci mama..ete ce da din picere

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput