Eco morfologie la Mat. Giulesti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns twety spune:

Multumesc pentru incurajari dar m-am linistit pentru ca am fost la Dr. Pop la Olimp si la multi alti doctori de specialitate care mi-au spus ca chiar daca nu se resoarbe chistul tot nu are repercursiuni asupra copilului. Acum vreau sa va intreb daca dr. Albu va spus bine sexul copilului pentru ca eu nu prea vreau sa cred ca este adevarat ca eu imi doresc exact invers de ce mi-a spus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o alta maria spune:

cred ca e cazul sa te consolezi, e bine ca totul merge bine, nu mai conteaza ce e, sanatos sa fie.
Eu am fost tot timpul pe acest principiu, dar dupa ce am ramas insarcinata imi doream atat de mult fetita, cum nu stiu sa-mi fi dorit ceva asa mult in viata. DE fapt eram convinsa ca e fetita, prea mult imi doream, imi dadeau lacrimile numai cand ma gandeam, si asa l-am inebunit si pe sotul meu care la inceput voia baiat, incepuse sa-si doreasca fetita, numai de dragul meu.
Si la eco, prima data la Unirea la Iosup, ce va doriti? nu am indraznit sa spunem, si surpriza e "baiat"....Cel putin jumatate de ora dupa ce am plecat de acolo nici eu nici sotul meu nu am scos nici un cuvant.
Apoi la Albu, "stiati ce e baiat?", a doua consultatie la Albu "e baiat". Acum iau lectii , lectii de dragoste, si vreau sa-l iubesc, e copilul meu si orice ar fi o sa-l iubesc, dar si acum cateodata imi dau lacrimile cand ma plimb prin parc si vad fetite.
Tie ce ti-a spus ca o sa ai? Tu mai ai sanse poate totusi nu se vedea foarte bine, iar ecograful lui Albu nu e chiar asa performant ca cele de la Unirea si Olimp, dar am inteles ca Albu e un bun profesionist.
Cine poate sti,
Bafta multa,
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns twety spune:

Mi-a spus ca este fetita dar ma gandesc ca Dr. Pop la care am programare peste 3 saptamani o sa imi spuna ca este baiat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o alta maria spune:

Nu-mi vine sa cred tie iti zice fata si tu vrei baiat, si la mine e invers.
Bafta multa, cred ca la tine sunt mai multe sanse sa ti se implineasca dorinta. Eu dupa 3 eco nu mai pot sa sper. Dar pana nu se naste, nimic nu e sigur.
Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nano spune:

E un super meserias dr.Albu.Intradevar,e foarte zgarcit la vorba,si cum n-ar fi? La cata lume este la el cred si eu.Asa ca daca iti zice ca e baiat sa fii sigura ca asa este.In cazul nostru s-a adeverit!

Mergi la inceput