prea tanara pt a deveni mamica?-2

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

kitty am mai facut analize,mi-au iesit ok, doar prolactina ii prea mare.mi-a dat dr sa repet,sa vada ce tratament imi da.am facut si hsg,3 dr mi-au spus ca-i ok, spermograma sotului ii ok. luni merg sa-mi fac analizele si pe urma, la dr cu mine.
dr a zis sa vedem cum decurge totul si s-ar putea sa fac inseminare.
ramonella esti tanara!
sper din tot sufletul sa fim cat mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Neata fetelor?Ce mai faceti?
Geo_Ionita si mie mi-a dat doctorita sa iau Elevit.A spus ca sunt se iau si inainte sa ramai,mai ales daca inainte ai luat anticonceptionale.Tie ce ti-a zis?
Pupici!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/E-35p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Buna seara, fetelor!
Astazi am fost din nou la doctor ginecolog, mi-am luat si rezultatele analizelor, care sunt bune...multumesc lui D-zeu. Pe langa Elevit, recomandat de dr. de familie, astazi dr. ginecolog mi-a mai dat sa iau acid folic, calciu, si Triovit, tot niste vitamine, numai ca astea le iau dupa ce termin tratamentul ptr "o usoara anexita", ca asa a numit-o dr.
Dar e cam liniste pe aici...sau sunteti la treaba?

Georgiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor! ieri am fost sa-mi fac analizele, dar abea maine imi dau rezultatele! sper sa-mi iasa bine, sa-l sun pe dr sa vedem ce facem in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna fetelor
craciun fericit
ce mai faceti?
si eu inca aspiranta.sunt cam in z 40 si nimik.dar nici test nu fac pt ca imi e frica.mai bine stau si astept.sanii ma dor de 2 sapt,am si niste mici dureri de burta de 1 sapt dar nimik.imi e si frica sa sper la ceva...
oricum si dak vin rushii in z 13 ma duc la monitorizare.si sa vedem...
doamne ajuta.sa fim si noi mai norocoase in anul ce vine.
pupici dulci si sarbatori fericite tuturor.

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor. am intrat sa va dau noutati. in ianuarie voi face prima inseminare. sper sa fie cu noroc. va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna fetelor,
am primit cel mai frumos cadou in seara de craciun....un test de sarcina pozitiv.
suntem atat de fericiti.am fost si la medic,au zis ca sunt in 6 sapt.
doamne ajuta sa fie bine.
bafta tuturor si astept sa ma urmati cat mai curand.

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

VALICUTZA FELICITARI!!!!!! Pana la urma visul tau a devenit realitate! Ai primit cel mai frumos cadou de Craciun! Iti doresc o sarcina usoara si un bb sanatos tun.
Te rugam frumos sa intri la Aspirante sa ne povestesti si noua ce simptome ai... cand ai facut testul etc.




Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty_nic spune:

Valicutza FELICITARI DIN TOT SUFLETUL! Ma bucur nespus pentru tine! Doamne ajuta sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos! Doamne, ce splendoare de cadou ai primit!


Poze

Viitorul suna foarte bine: vine bebe!
Nimic nu este intamplator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

valicutza FELICITARI! s-ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!
multi

Mergi la inceput