prea tanara pt a deveni mamica?-2

prea tanara pt a deveni mamica?-2 | Autor: valicutza

Link direct la acest mesaj

fetelor am ajuns la capitolul 2.
va astept cu vesti bune .pupici pt toate fetele
si multa bafta la facut

vreau si eu un bebitz

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

neatza fetelor.
sa aducem subiectul pe prima pagina.
pupici dulci

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

ce am mai scris fetele...deja capitolul 2...
sa aveti un weekend superb...si sa auzim numai de bine si de la celelalte fete....

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Vin si eu la voi in discutie, bebelina mea s-a nascut intre anul 4 si 5 de facultate, la 23 de ani !
Conteaza cum va simtiti voi, nu trebuie sa va luati dupa ce zic unii si altii.

Spor la treaba va doresc !



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

fetelor am uitat sa va zic o veste...s-au dat pe brazda ai mei parinti.acum vor si ei un nepotel...sper ca asta sa fie un semn bun .doacum chiar am drum liber la facut bebel.doamne ajuta.pupici la toate.


vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

asa e,Diana...conteaza ce ne dorim noi si ce simtim noi....eu as vrea bebe la anul...
pupici tie si bebelinei tale...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

diana asa ma bucur cand aud de mamici tinere ca unt super fericite cu bebelusii lor si ca nu regreta ca s-au hotarat sa devina mamici prea tinere.asa ca si eu incerc sa le urmez exemplul.eu anul asta fac 22 ani ,si lucram la proiectul bebe de 2 luni.acum sa vedem cand o vrea bebe sa vina.eu sper sa vina cat mai curand.
pupici dulci dulci tie ,mamica tanara si curajoasa si bebelinei tale scumpe.

vreau si eu un bebitz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Voicu_bebi m-am uitat la tickerul tau si mai ai pana la nunta 2 luni, 2 sapt si 2 zile sa ai o nunta ca-n povesti si un bebe cand vrei tu

Fetelor, tinerelelor, va urez bebelusi sanatosi si voiosi, cat mai curand

Prea tinere pt a deveni mamici eu le consider doar pe copilitele de liceu, care isi rateaza orice sansa in viata sau isi abandoneaza copiii pt a-si vedea mai departe de viata.


http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauricisolomon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

buna tinerelor aspirante la statutul de mamici!
eu cred ca niciodata nu e prea devreme sa fii mamica daca tu te simti pregatita(cu exceptia cazurilor cum a spus Laura Ioana, fetele de liceu care-si rateaza viitorul si abandoneaza copiii;dar cunosc cazuri cand bebicii au venit in liceu si acum sunt toti fericiti si copilasii mari).
eu le sfatuiesc pe toate fetele care-si doresc un bebe sa nu mai stea pe ganduri.eu am crezut ca bebe vine atunci cand vrei tu, dar se pare ca nu e asa.vine doar atunci cand vrea el.
sper sa devenim cu toate cat ma curand mamici si sa ne bucuram de copilasii nostri.


Mcrissa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

BUNA!!! Ma bucur mult de tot ca s-au dat pe brazda parintii tai, ca vor si ei un nepotel, acum cred ca esti si tu mai linistita? Nu? Acum nu trebuie sa iti mai faci griji, ci doar sa fii linistita, relaxata si cred ca ne vei da curand si o veste cu ochisori... Cat despre varsta, nu iti spun decat ca as vrea sa mai am varsta ta si sa incerc sa un bb cat mai repede!!
Mult noroc si sa auzim numai de bine!


Georgiana

http://pg.photos.yahoo.com/ph/georgiana_chesca/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

hello fetele....
Laura...mersi mult pt urarile de bine...da mai am nitel pana la nunta deja mai am nitel si mai am 2 luni pana la nunta...inca nu am emotii...dar cred ca am timp sa le acumulez ....offf abia astept nunta dar mai mult astept luna de miere sa ne relaxam sa stam cu burtile la soare...mai ales iubi al eu care e burtos.....ce sa-i faci eu l-am pus la cura de ingrasare...
valy,spor la prestat bebe..si sa auzim in curand vesti numai de bine...
ce mai faci,geo? ca nu te-am mai vazut? pupici
va pup fetele ...weekend placut in continuare...

Nunta noastra:19 august
Poze
Luna de miere...mult asteptata

Mergi la inceput