Nasterea Mariei - agonie si extaz

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

foarte frumos si emotionant. asteptam poze penteu prima pagina - Destine.

cu prietenie

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Draga Elena, m-ai emotionat pana la lacrimi. Cum si eu sunt mamica de curand inteleg perfect prin ce ai trecut.
Multa sanatate micutei si sa aveti parete numai de bucurii si zile senine.

Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Draga Elena, azi am recitit povestea ta la rubrica Destine. Aflasem despre un caz asemanator, fiica unui coleg este medic anestezist( Irina Ciobotaru) la spitalul Budimex in urma cu ceva timp. Coincidenta ?! Va doresc numai bine, sanatate, si nimic sa nu va umbreasa sufletele !

Petruta & bb Mihai


http://community.webshots.com/user/gabrielmil


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

offff,eleni,acum inteleg de ce ziceai ca nu esti fan al spitalului Cantacuzino! in mainile carui doctor s-a intamplat nenorocirea surorii tale?

in alta ordine de idei,ca asta-i viata,pupici micutei tale luptatoare!ati trecut prin clipe greu de imaginat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Dumnezeu face minuni iar Maria este, de mica, o luptatoare! Numai o mama poate intelege ce ai simtit tu, Eleni! Am si eu o fetita de aproape 2 luni, este lumina ochilor mei, as face moarte de om pentru ea...Sau mi-as da eu insami viata pentru ea...Ii doresc Mariei multa sanatate si mult, mult noroc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Maria sa fii in continuare o mare luptatoare si supravietuitoare!!!
Sa te ajute Dumnezeu!!!

Elena, asa cum am scris si la prima pagina, (destine), povestea ta se aseamana cu a mea in totalitate, dar, intervine un dar, dupa ce a venit acasa si a stat 2 luni, fetita mea a ajuns din nou la spital si acolo nu a supravietuit.
Din vina cui? nici un caz din vina ei, si ea a fost o mare luptatoare, sa agatat de viata cat a putut...
daca vrei sa citesti povestea mea, o gasesti aici la Nasterea pe glob, NU DORESC LA NIMENI.
sa imi zici daca nu se aseamana povestile nostre, asa ca stiu prin ce ai trecut dar ma bucur ca fetita ta traieste si sa va bucurati de ea pana la adanci batraneti!!!

Dana si Diana-Maria http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072
paginuta personala:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Va multumesc mult fetelor pentru gandurile bune!
Daniela, am citit povestea ta inca de cand ai postat-o si m-am cutremurat. Dar sunt convinsa ca ingerasul tau din cer are grija de surioara ei si vegheaza asupra ei in fiecare clipa.
Multa sanatate tuturor mamicilor si bebicilor!
Cu drag,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruca spune:

Elena,

tu si frumoasa ta Maria sunteti in ultimul nr. al revistei Mami, nu-i asa???
cind am citit ieri povestea, stiam sigur ca e vorba de voi!!! Felicitari ai un copil cu totul special, sa-i ajute Dumnezeu sa creasca mare, sanatoasa si implinita!






Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Felcitari tie si Mariei.
Am citi azi povestea in Mami si stiam ca o mai citisem undeva, asa ca am cautat repede si v-am gasit.

Sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

e superba, papushica! sa-ti traiasca si sa va bucurati de ea!
Lorelei

Mergi la inceput