Dr. Badiu

Dr. Badiu | Autor: diana904

Link direct la acest mesaj

Stiu ca s-a discutat despre el pe forum si am vazut ca destul de multe fete ii sint sau i-au fost paciente. Vreau sa va intreb daca mai poate fi gasit si la alt cabinet in afara de Centrul Medical Unirea. Mai demult, o cunostiinta de-a mea mergea la el pe undeva prin zona Turda- Cringasi, acolo avea un cabinet, dar nu stiu daca mai e de actualitate si nici localizarea exacta nu mi-o amintesc. Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Tot io...am postat mesajul aiurea acum mi-am dat seama...daca e vreun moderator prin preajma sa-l mute la Interzis barbatilor plizzzz!!!! ca eu nu stiu daca pot sa o fac!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

S-a rezolvat.
Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Draga Diana,
Mai poate fi gasit la municipal.In afara de asta, cabinet Unirea e si in Romana, pe langa Eva.( de fapt e vis-a-vis de cofetaria Casa Veche).Asta e mai in centru.
Bafta!

Sabina & Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita spune:

Draga Diana,
Cabinetul din Crangasi de care intrebi se numeste "Alfamed".Este la iesirea din pasaj, la parterul unui bloc, iar programul dr.Badiu este numai Miercurea de la orele 15.Dar cel mai bine suna la tel.430.03.11;430.03.90.Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Marius, multumesc pentru mutarea subiectului acolo unde ii era locul!

Stiam ca este la Municipal, dar prefer sa merg la consultatie intr-un cabinet particular unde se poate discuta mai pe indelete. Cabinetul din Crangasi imi este cel mai aproape, de aceea il cautam. Multam fain de informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Diana scuza-ma poate ma bag unde nu trebuie..
Eu stiam ca tu ai nascut cu dr.Constantinescu de la Municipal si ca erai tare multulita de el.Este cumva vreo problema cu el? Te intreb pentru ca si eu o sa nasc tot cu dansul. Sper sa nu te superi..
Multumesc!!!
Ai nascut normal sau prin cezariana?

gianina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Buna gianina. Nu este nici o problema ca ma intrebi, stai linistita. Asa e, am nascut cu dr. Constantinescu prin cezariana (de 2 ori, chiar). Este un medic excelent si am fost super multumita, n-am avut nici o problema cu dumnealui. Dar dr. Constantinescu nu are cabinet particular, consulatiile sint la spital (cred ca stii de atlfel din moment ce esti pacienta dinsului) si totdeauna e grabit, intra-iese lume din cabinet, trebuie sa alergi dupa pe 2 etaje pina il gasesti iar eu mi-as dori acum un medic cu care sa stau de vorba in liniste, care sa-mi explice tot ce ma intereseaza. Vreau ca pentru sfertul ala de ora medicul sa se ocupe numai de mine. De accea vreau sa merg la altcineva, nu din alte motive. Sint sigura ca ai sa fii si tu multumita de dr. Constantinescu, fii linistita in privinta asta. bafta si nastere usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

iti multumesc mult pentru raspuns . Eu sunt multumita de dansul dar sigur ca ma deranjeaza si pe mine ca este tot timpul pe fuga. Mai nou merg la consultatii in ziua cand este dansul de garda.
Inca o data multumesc!!!

gianina

Mergi la inceput