Dr. Ioana Miloiu - Giulesti

Dr. Ioana Miloiu - Giulesti | Autor: ralu

Link direct la acest mesaj

Cine a fost la aceasta doctora? Ce parere aveti despre ea? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Ralu-mamica Ioanei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Si totusi nimeni nu o cunoaste pe aceasta doctora? Lucreaza la Medicover-Plevnei si la maternitatea Giulesti!

Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala spune:

buna, eu am fost la ea pentru un control de rutina; este Ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

acum am vazut mesajul...asa ca scuze de intarziere. Nu vreau sa fiu rea cu ea ca poate e un doctor bun dar o sa-ti spun de ce am eu un cui pe ea.
Am facut inseminare in Giulesti, aveam doctorita mea de ani de zile si nici cel mai mic gand sa o schimb. Am deasemenea de la job un abonament la Medicover asa ca am zis ca niste analize si eco pe gratis nu strica la sarcina. M-am dus la o dr de la Polizu careia desi i-am zis ca vreau doar analize , nu si sa nasc cu ea, m-a astenizat cu insinuari si alte tampenii de astea desi parea f. draguta. Asa ca am decis sa o schimb si sa ma duc la alt dr. Am ales un dr din giulesti pt ca m-am gandit ca fiind colege nu o sa-si dea atat la picioare.
Asa ca m-am dus la dr. Miloiu. Draguta nimic de zis desi cand i-am zis ca nu am nici o intentie sa nasc cu ea ci doar sa ma monitorizeze mi-a bagat si ea strambe la greu. Prin luna 4 dureri, sangerari, doctorita mea cu care vroiam sa nasc nu era in bucuresti asa ca m-am dus la medicover. La eco de acolo dr mi-a zis col deschis la exterior inchis la interior si scurtat. Asta a scris si in fisa si mi-a spus sa ma duc sa ma bag in pat si sa stau linistita ca col inchis e acum dar se poate deschide in orice secunda. Tin minte ca acum ca am intrat intr-o panica ceva de groaza. Intre timp vine in buc si dr mea si decide cerclaj urgent...da aveam nevoie de trimitere in spital. Medicover da asa ceva si iata-ma la dr. Miloiu cu rugamintea. Se uita in dosar , la eco si stupoare nu vrea sa-mi dea trimiterea ca cica nu are nici o indicatie de cerclaj. Ii explic ce a zis colega ei de la medicover , ce a zis si colega ei de la Giulesti si nika, ca cica ea nu da trimiteri pt alti colegi. In final dupa rugaminti si ceva scandal ca eram in medicover si era pe banii mei mi-a dat trimiterea fara sa scrie pt cerclaj, a scris amenintare de avort.
Mi-a lasat un gust amar toata tarasenia asta , am facut cerclajul, am fost bine sanatoasa desi am luat pastile anticontractii din luna 4 pana la final. In mintea mea m-am tot gandit ca poate femeia chiar nu a crezut ca am nevoie de cerclaj etc etc, dar orice indoiala mi s-a spulberat prin luna 6 cand am fost la eco la Olimp si dr. Pop imi spune ca fara cerclaj sarcina mea era istorie.
Asa ca judeca singurica.
Poate si eu eram cu nervii incordati atunci, cine stie....


marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Merci fetelor de raspuns.

Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei

Mergi la inceput