poveste nastere Alex, in stil caracteristic

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Bre Luizax,karcotasha esti,karcotareshte-ai si nascut!Auzi la ea:porc si cartofi prajitzi si Alexutzu bronzat si dat cu gel!Nu ejti sanatoasa!!!Sa-tz traiasca kircotashelu si sa te faca o mamika mindra tare si fericita!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

mai veve..pe bune ca asha arata! si io am zis la toate rudele dupa ceam nascut: bai, nu ca e al meu, dar fiti pregatiti ca e frumos tare!!! Si pe bune ca asha e :)))) Ca toti credeau ca deh..fiecare cioarash lauda puiul...asta pana l-au vazut...hihi

Luizax - karkotash shef!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

Zici ca daca te sufoci sub patura nu doare asa tare?.
O sa tin minte si daca n-o sa pot sta culcat (cu Daria n-am putut)o sa-mi pun o patura in cap cat ma plimb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catan spune:

Draga Dana dupa cum ti-au mai spus si celelalte fete nu e problema ta fiecare e liber sa NASCA CUM VREA SI SA ALEAGA CEI MAI BINE PT BEBEUL ei .Eu personal am nascut fara cezariana si nu m-am vaitat asa mult ca tine.Cit despre a naste ca o doamna daca tu crezi ca a face o cezariana inseamna sa fii o doamna ................Nu mai am cuvinte.Pupici pentru mamicile care nu nasc ca niste doamne ci ca niste mamaici normale si mindre.

Mergi la inceput