Dr Rodica Cristian - o cunoaste cineva?

Dr Rodica Cristian - o cunoaste cineva? | Autor: danat

Link direct la acest mesaj

Fetelor, am gasit de curand o dr gineco care la prima intalnire mi s-a parut f placuta, deschisa, competenta si bine intentionata. Se numeste Rodica Cristian si a lucrat pina de curand in SPit Sf Pantelimon (Bucuresti) acum lucreaza la o noua sectie in Spit Elias.
Stiti ceva despre dinsa? M-ar interesa si pe mine mai multe pareri, sper sa am norok sa pot afla de la voi....

danat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

quote:
Initial creeata de danat

Fetelor, am gasit de curand o dr gineco care la prima intalnire mi s-a parut f placuta, deschisa, competenta si bine intentionata. Se numeste Rodica Cristian si a lucrat pina de curand in SPit Sf Pantelimon (Bucuresti) acum lucreaza la o noua sectie in Spit Elias.
Stiti ceva despre dinsa? M-ar interesa si pe mine mai multe pareri, sper sa am norok sa pot afla de la voi....

danat



Ce pakaat! Chiar nu o cunoaste nimeni dintre voi? Speram sa pot afla mai multe, pentru ca mie mi se pare o ok!

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arian spune:

Este o doctorita foarte competenta, draguta (nu numai fizic, dar si cu pacientele) si are toate calitatile unui bun obstetrician. Nu degeaba a ajuns la Elias...

Idem (ba chiar mai multe plusuri pt) Dr. Radu VLADAREANU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clara spune:

MIE MI-A RECOMANDAT-O DR MEU DE FAMILIE, DAR NU AM AJUNS INCA LA DINSA.
VA ROG, VREAU MAI MULTE INFORMATII.
DANA, DACA MERGI IN CONTINUARE LA DINSA, PLEASE, TRIMITE-MI MESAJ CU MAI MULTE DETALII.

Mergi la inceput