Din nou despre preturi nastere

Din nou despre preturi nastere | Autor: chiri

Link direct la acest mesaj

Stiu ca s-a mai vorbit despre asta pe forum, dar la modul "acum un an..." sau "acum x luni...". Mai am o luna pana la nastere si m-ar interesa sa-mi spuna si mie fetele care au nascut mai de curand care mai sunt preturile pentru o cezariana si cam cat se mai da prin spital: la asistente, neonatolog etc. Daca este cineva care a nascut la Polizu, e perfect pt. ca acolo voi naste si eu. Va multumesc si ...pupici la mamici si bebici.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiri spune:

Fetelor, nu ma lasati!!! Chiar nu stie nimeni nimic, nu a nascut nimeni de curand sa-mi spuna si mie care mai sunt "tarifele"? Poate nu se mai da nimic...(ha!). Va rog nu ma sariti cu raspunsurile, sunt debusolata tare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaesn spune:

Preturile oricum variaza dar cele de aici sunt destul de recente:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1419&SearchTerms=,preturi,nastere,Romania" target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1419&SearchTerms=,preturi,nastere,Romania
De ex. eu am nascut in vara, dar nu la Polizu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Draga mea,
Nu te pot ajuta din experienta mea proprie,aici sint cu totul alte preturi,dar am dat o cautare pe site si uite ce am gasit pentru tine
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1419
Mult succes si pe viitor daca vrei ceva ,sus,in dreapta,unde scrie "Cautare",fa clic,apoi scrie un cuvint din tema care te intereseaza si se vor ivi toate mesajele cu aceasta tema...Ex:Eu am scris cuvintele "cit costa" si am ajuns la link-ul respectiv...

Theodora, Alexandros, Yannis(10 luni...in curind!)mpapad@acci.gr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiri spune:

Multumesc, dragele mele, m-am mai luminat. In schimb, mi-am cautat mesajul intr-o veselie, n-am stiut ca a fost mutat de pe "discutii generale" aici . Si daca tot v-am prins am sa va sacai cu o alta intrebare, pe care o s-o postez ca subiect nou.

Mergi la inceput