Cezariana...Cind Dispar Absolut Durerile?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_m spune:

Uf. ce subiect fierbinte (in ce ma priveste). asa ca . pregatiti-va sa va simtiti bine!

Am avut si eu o cezariana in iunie anul trecut care s-o inchis in iunie 2002... si cand zic 's-o inchis' - vorbesc la propriu: adica un an a ramas deschisa. adica din doua in doua zile - aparea cate o gaurica si cand eram norocoasa iesea cate un fir...

Asa ca dupa 7 luni am avut o a doua operatie cand mi-a scos (cica) firele ramase. evident, mai putin unul care m-o chinuit inca 5 luni... nu tu , nu tu sau ...

De parca asta nu era destul, toata treaba asta s-o lasat cu o depresie care mai apare din cand in cand chiar si acum (cand noastra are un an si jumatate)... care ii cu atat mai nasoala cu cat e absolut splendida, desteapta, sanatoasa, vesela, calma etc... iar sotul meu e perfect, am un servici care imi place la culme, un cuibusor grozav (inchiriat dar minunat)... (adica, n-am nici un drept sa ma simt asa in aceste conditii - iar gandul asta ma face sa ma simt si mai rau).

asa ca totul oscileaza intre , , , si ...

m-as bucura nespus sa schimb doua vorbe cu alte mamici care au trecut prin ceva similar...

pana atunci insa va doresc un weekendgrozav.

un zambet,
Ioana





Mergi la inceput