Nastere Polizu cu Dr.Herghelegiu

Nastere Polizu cu Dr.Herghelegiu | Autor: king1973

Link direct la acest mesaj

Salutari,
Sunt un viitor tatic care ma interesez despre nasterea la Polizu cu Dr.Herghelegiu.
Sotia mea a pierdut astazi acel dop de singe si din ora in ora asteptam sa piarda si apa.
Va naste normal asistata speram noi de Dr.Herghelegiu.
Aveti cumva idee cum este si daca da am marea rugaminte sa-mi spuneti si mie.
Eventuale preturi.

Multumim Mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jackie spune:

Buna,
Eu am nascut cu el si a fost OK. Eu l-am prins in garda si fiind foarte ocupat nu prea l-am vazut in orele acelea nasoale, dar a fost acolo la momentul oportun si nu au fost probleme. Conteaza mult si ce asistente nimeresti, ca ele stau efectiv acolo in timpul travaliului.
Asa ca aveti grija sa le zimbiti frumos, ca sa-si dea interesul pentru banii pe care ii asteapta...Ce era bine cu Herghelegiu era ca fiind bine vazut in spital si asistentele erau mai atente, am primit loc la o rezerva buna. Despre bani nu stiu, ca am nascut acum 5 ani, dar vezi prin forum ca tarifele sint cam aceleasi...100 $??
Nastere usoara si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada taba spune:

Si eu am nascut cu dr. Herghelegiu. Este OK.
Cred ca la ora asta voi aveti deja un bebe. Sa va traiasca si sa fie sanatos.
Madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

si eu am nascut cu dr. Herghelgiu, in iulie...eu am fost super incantata, il recomand claduros tuturor, de mine a avut mare grija, am nascut cu epidurala, am nascut usor, .iar dr. Herghelegiu chiar a iesit dintr-o cezariana cand am nascut...eu vreau sa nasc si al doilea copil tot cu el...si in plus l-a lasat si pe sotul meu sa asiste desi in Polizu asta nu este o practica des intalinita.

Daca cumva raspunsul vine prea tarziu....sa va traiasca bebelusul si sa va bucurati de el.
www.community.webshots.com/user/carmenmaya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumylorv spune:

Sa va traiasca bebelusul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Eu am nascut cu maica-sa- si nu e gluma. A fost si ea ok
Sotiei tale nastere usoara si sa aveti un copil sanatos si destept!

Lorelei

Mergi la inceput