Cunoaste cineva pe Dr. Strajean?

Cunoaste cineva pe Dr. Strajean? | Autor: ttcrissy

Link direct la acest mesaj

Am o prietena care este insarcinata in 2 luni jumate si, cum e de asteptat, isi face 1001 de griji. Una dintre ele ... cat de "bun" e medicul ginecolog la care merge. Asa ca i-ar prinde bine niste informatii, dace le are cineva, despre medicul Dan Florin Strajean. Acum ea merge la control la dansul la Centrul Medical Medicover din Bucuresti, Str. Dr Grozovici.

PS. La cautare nu am gasit nimic...

Multam

Cristina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

Bina Cristina,
eu l-am cunoscut pe dr. Strejan cand ii tinea locul dr.ului meu adica dr. Parvu de la sp. Elias si sincer mi-a facut o parere ft buna atunci. Din pacate nu pot sa iti spun mai multe de-atat, dar citeste aici: www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1879&whichpage=15 " target="_blank">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1879&whichpage=15 , cineva l-a rebotezat putin de-asta nu ai gasit nimic.
Apropo, unde vrei sa nasti, la ce spital?
Iti doresc sarcina usoara
Pupici
Umflatzel, 34 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ttcrissy spune:

Umflatel, multumesc foarte mult pentru informatii. Dupa cum am scris in mesaj este vorba despre prietena mea, nu despre mine. Ea este inca in "prospectiuni de piata", a ajuns la acest medic din intamplare, direct la centrul Medicover.
Ai zis de spitalul Elias, stii cumva daca acolo nou-nascutii stau cu mamicile in salon? Sau ce conditii sint pe acolo? Am sa caut si pe forum...sa ma documentez mai bine. Dupa ce strang bine info la dosar il print si il dau prietenei sa aiba fata ce citi.

Nastere usoara, bebic sanatos si refacere rapida dupa...!!!

Cu Dumnezeu inainte! - Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

Buna Cristina,
pot spune ca Elias este un spital asa cum ar trebui sa fie toate spitalele in Romania! Eu am fost de 2 ori pana acum acolo si nu am cuvinte. Asistentele se poarta la fel si daca le dai si daca nu le dai, adica sunt dragute si amabile. Este civilizat, am auzit ca mancarea este ok, peretii nu sunt albi sund diverse culori ( de exp la maternitate unde stau mamicile este un roz!), cat despre bebei am inteles ca ti-l aduce in acmera doar la alaptat. Oricum de cand e Oprescu director numai lucruri bune se intampla acolo. De curand a fost deschisa o noua sectie dotata modern pt operatiile de cezarian. Cauta pe forum, vei mai gasi informatii in mod cert si eu tot deaici m-am informat pana sa ma decid unde sa nasc.

Numai bine si tie si prietenei gravidutza.

Mergi la inceput