Al doilea copil.....unde?

Al doilea copil.....unde? | Autor: PITI

Link direct la acest mesaj

Eu sunt o mamica cu un bebe de 1,6 ani si ne dorim un al doilea copil si cred ca este posibil sa fiu cu ,bine nu chiar cu burtica ,dar cred ca este ceva acolo ,asteptam confirmarea unui test dar e prea devreme.Dar postez acest subiect in speranta ca voi imi veti da o sansa sa pot gasi un dr. bun ,sufletist care sa fie tot timpul cu mine ,caci in timpul experientei trecute la Caritas,cu dr-ita Florescu nu cred ca a fost totul bine.Asa ca daca cunoasteti un dr care sa fie ok-profesional(trebuie musai cezariana)cat si ca persoana va rog sa imi dati de stire.Eu am facut o lista cu dr pe care voi i-ati laudat de la Municipal-dr. Badiu,Grigoriu,Radoi,Badea -,si imi place spitalul.Am o cunostinta la spit.,dar nu o gasesc acum pentru a cere inform. din interior.Voi stiti cum se procedeaza?Te duci direct la spital sau daca au cabinet intai acolo?Sau ia numai dupa recomandari?Daca aveti nr de tel ale cabinetelor particulare ale dansilor este si mai bine.Eu va multumesc ca m-ati ascultat si sper ca prin intermediul vostru ca mamici cu experienta in domeniu -nastere cat si crestere de puiuti-sa pot avea un dr. dragut care sa ma trateze cu respect ,cu suflet si sa pot naste in conditii civilizate .Va pupam si speram ca surioara\fratiorul sa fie multumit de toata ingrijirea data .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

Buna. In primul rand felicitari pentru sarcina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

quote:
Originally posted by

Buna. In primul rand felicitari pentru sarcina
cat despre nu stiu ce sa-ti spun, nici eu nu am fost prea multumita de doctorul cu care am nascut prima data iar acum sunt insarcinata in 7 saptamani si caut ca si tine. Noi sa fim sanatoase si bebicii la fel ca pana la urma trebuie sa rezolvam. Pupici.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PITI spune:

O sa pot spune mai mult despre un viitor bebe mai tarziu .Acum stau cu gandul ca testul va iesi pozitiv si o sa ma bucur iar de un bebelus ,in special mi-as dori o fetita.Dar nu stiti nimic despre acesti medici, despre ...........etc?Poate sunteti macar 2-3 care a-ti nascut cu ei si a fost ok.Tie iti pot spune felicitari ,draga albinutza,caci esti mult mai avansata ca noi .In curand poate pot sa iti spun sigur ca este o fiinta mica mititica in burtica si care va creste si se va naste sanatoasa ca noi sa o iubim si sa o rasfatam.Va pupam si o sa va anuntam daca o sa ne marim familia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PITI spune:

AM INCERCAT SI CRED CA DEGEABA MI-AM DESCHIS SUFLETUL FATA DE VOI ,CACI DESI STITI DESTULE AMANUNTE IN LEGATURA CU CE AM POSTAT NU CRED CA DORITI SA VA DERANJATI SA IMI RASPUNDETI .IMI PARE RAU CA AM INCERCAT SA VORBESC CU VOI!PA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anny spune:

Doctorii Badiu si Radoi au consultatii la Centrul Medical Unirea. Telefoanele sunt 327.11.88/90.

Mergi la inceput