Adresa-dr. Badiu

Adresa-dr. Badiu | Autor: diana

Link direct la acest mesaj

Fetelor,
Va rog sa-mi spuneti unde il pot gasi pe dr. Badiu la un cabinet particular. Eu nu am mai facut nici un control ginecologic in afara celui de la 6 sapt de la nastere. Se ocupa si de "foste " gravidute si poate viitoare cu aceeasi rabdare? Eu sunt in cautare de un dr. bun si cu rabdare si care sa-mi explice si mie ce se intimpla cu organismul meu. Eu am avut o sarcina cu foarte multe probleme si nici acum nu stiu de ce. (fosta pacienta a dr. Badea).
Va pup si astept adresa si nr. de telefon.
Diana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zizee spune:

quote:
Initial creeata de diana

Fetelor,
Va rog sa-mi spuneti unde il pot gasi pe dr. Badiu la un cabinet particular. Eu nu am mai facut nici un control ginecologic in afara celui de la 6 sapt de la nastere. Se ocupa si de "foste " gravidute si poate viitoare cu aceeasi rabdare? Eu sunt in cautare de un dr. bun si cu rabdare si care sa-mi explice si mie ce se intimpla cu organismul meu. Eu am avut o sarcina cu foarte multe probleme si nici acum nu stiu de ce. (fosta pacienta a dr. Badea).
Va pup si astept adresa si nr. de telefon.
Diana



pe doctorul Badiu il gasesti (si) la policlinica Unirea, in spatele magazinului Eva. numarul de telefon nu-l am, dar presupun ca-i usor de gasit. am fost la el la o singura consultatie - asta-vara cind am fost in vacanta in tara, fara sa fiu insarcinata (de unde ideea ca nu urmareste decit femei insarcinate?).
recunosc ca in timpul consultatiei m-a cam iritat faptul ca a fost apelat pe mobil, ca discutia era de ordin particular si ca el a cam lungit-o, lasindu-ma sa-l astept, raspunzind ca si cum ar fi fost profesionala (doamna care-l sunase vorbea suficient de tare ca sa-i pot raspunde si eu)... e drept ca urmatoarele apeluri le-a scurtat, cred ca sesizase deja ca nu apreciez intreruperile, mai ales ca-i povesteam ce si cum ma doare si ce parcurs medical am...
impresia finala: doctor bun, carismatic, uman, deskis la explicatii si discutii, da-i suna mobilu' cam des... pina la urma cred ca si asta-i un semn bun, in zilele noastre, nu? :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rcamelia spune:

Dr.Badiu poate fi gasit la Centru Medical Unirea b-dul Unirii 57, bl E4,marti sau joi, tel. pt. programare:3271188 sau la Alfamed Crangasi miercurea, tel:4300311,4300390. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Diana, uite si aici http://www.unireamedical.net/start.html, cu programul sau cu tot.

Mergi la inceput