Doctorul Ion Ionut de la Giulesti

Doctorul Ion Ionut de la Giulesti | Autor: Misilicu

Link direct la acest mesaj

Am citit la listele despre medici si erau destule mamicute care au nascut cu el.
As vrea sa aflu cate ceva despre el.
Vreau sa vin sa nasc in Ro si una din prietenele mele mi l-a recomandat.
Credeti c-o sa ma primeasca, tinand cont ca eu voi fi in luna a sasea ?

Mihaela

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Draga Mihaela,
Nu vreau sa te descurajez, dar cunosc o situatie oarecum similara cu a ta. O prietena de a mea a mers la un medic ginecolog care nu practica in spital pina in luna a saptea (luna aceasta) cind s-a hotarit sa se duca la doctorul Ion Ionut, la recomandarea doctoritei care o supraveghease pina in acel moment. Insa aceasta nu a primit-o, motivind ca in luna in care urmeaza ea sa nasca va mai avea inca 20 de nasteri si nu se angajeaza la inca una (gemeni - cezariana). Asa ca sfatul meu este sa te interesezi mai din timp sau sa rogi pe cineva sa se intereseze pentru tine ca sa nu ai surprize neplacute.
Succes,
Madi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Misilicu spune:

Multumesc Madi pentru raspuns. Realizez ca va fi foarte dificil sa-mi gasesc un doctor. Eu mergeam la Filantropia, dar doctorul meu e acum director de spital si stiu sigur ca este foarte ocupat si sigur ma va trimite la altcineva. Nu prea stiu ce-o sa fac.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Daca tu ai incredere in doctorul de la Filantropia, eu cred ca el te va trimite la cineva de incredere, la rindul lui...
Parerea mea este ca trebuie sa te interesezi din timp...sau sa rogi pe cineva de aici sa se intereseze pentru tine.
Madi

Mergi la inceput