AZI e verdictul cu Ucraina - la Haga

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ouu!,Lady J sa inteleg ca tu te incadrezi in categoria INFORMAT?
Si in functie de superiorii carora ii dai socoteala ce relevanta are specializarea mea?

LadyJ (), ti-ai asigurat locul alaturi de Simona, Eliza si Marina in randul suspectelor de hac(ker)uit calculatoare personale.

PS. LadyJ, spune-mi in soapta (fara sa te auda b.nica): tu pentru ce companie petroliera lucrezi?



Ah..mai am totusi o sansa...B.nica s-a razgandit, ca i-a disparut postul incriminator
Te-ai prins, sunt din culise, astept sa vad pe cine mai inrolez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eliza5

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

f bine...daca nu rezolva problema mediului nu primesc voie sa cotroboie dupa aur. e mai mult decit simplu.



Ar fi bine sa fie asa. Dar iata: „Proiectul s-a blocat la Comisia pentru industrie a Camerei pentru ca pesedistii si pedelistii au pledat impotriva”, ne-a declarat fostul senator Kovacs Eckstein Peter. Cum in actuala legislatura PDL si PSD formeaza o majoritate confortabila, sansele ca cianurile sa fie interzise in exploatarea zacamintelor miniere sunt aproape nule."





Daca in proiectul Rosia Montana nu sunt atenti ce voteaza,PSD si PDL risca sa-si dea foc la valiza (in an electoral)cum zice romanul!
Dupa cata cerneala a curs pe aceasta catastrofa si care este inregistrata bine si de romani dar si de forurile UE ar fi suicid pt. cine il sustine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Exista o legislatie de mediu in EU din care si Ro face parte.
PDL, Pnl sau Udmr sau mai stiu ii reclama acolo...si daca aia spun ca este okay cu cianura atunci este ok.

b.nica ...te fura astia cu totul..iti baga virusi... si tu nu-ti dai seama de nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

DAR SUNT PENALE!


Pai daca scuturam HG-ul asta privitor la Sterling de panglici si confetti, de elemente de teoria conspiratiei, de titluri de ziar flamboaiante dar nesustinute, de tot ce a inseamnat diversiune.... nu prea ramine nimic ilegal.
Cel putin conform datelor oferite pina acum.






Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Exista o legislatie de mediu in EU din care si Ro face parte.
PDL, Pnl sau Udmr sau mai stiu ii reclama acolo...si daca aia spun ca este okay cu cianura atunci este ok.

b.nica ...te fura astia cu totul..iti baga virusi... si tu nu-ti dai seama de nimic

Dar de unde stii tu Guestus ca am probleme?Chiar am si numai ce am reclamat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Dar de unde stii tu Guestus ca am probleme?Chiar am si numai ce am reclamat.


vezi ca te-am prins...eram 100% sigur ca ai probleme.
si asta e doar inceputul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

HG-ul semnat de Tariceanu in 2008 este legal in intelesul de dictionar al acestui termen: adica este in conformitate cu legislatia romaneasca.

Mi se pare inutil si caraghios sa recapitulez, pe puncte, aspectele incriminate de mass-media si care s-au dovedit bluf-uri. Le gasesti recitind topicul. Concentreaza-te la citeva din postarile Elizei si Marinei, gasesti in ele informatii interesante, care, poate, te vor pune un pic pe ginduri.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

[quote]citat din mesajul lui b.nica

DAR SUNT PENALE!


Pai daca scuturam HG-ul asta privitor la Sterling de panglici si confetti, de elemente de teoria conspiratiei, de titluri de ziar flamboaiante dar nesustinute, de tot ce a inseamnat diversiune.... nu prea ramine nimic ilegal.
Cel putin conform datelor oferite pina acum.


Iileana ce-ar fi sa te scuturi tu de ..fumigene si sa raspunzi punctual pe fondul problemei, ca sa fi credibila.De ce ti se pare legal ca zacamintele tarii,cele din Marea Neagra,sa fie exploatate cu redevente de 3% in loc de 45%?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Nu fac proces de intentie unor membrii DC, dar pur si simplu nu le inteleg gandirea,logica,MOTIVATIA.


asa-ti trebuie! Numai noi sa ne chinuim din cauza ta?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput