deschidere outlet in bucuresti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns psichoMom spune:

Eu nu am fost acolo, dar ca tot veni vorba de Parndorf, nici acolo preturile nu sunt deloc mici in afara sezonului de reduceri... Doar la anumite chestii se fac reduceri mereu, f putin si f rar...
Eu am fost ultima data in Octombrie si chiar am iesit repede ca nu prea aveam ce alega la banii aia... deci.. nu ma astept sa fie in Romaina altfel...

Daca vreti preturi mici la Outlet, mergeti la Istanbul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Apropo de Outleturi...cel mai misto si ieftin pe departe este Serravale...50km de Milano...am fost acolo o singura data dar m-am intors cu portbagajul plin...rochie de seara La Perla - 250 euro, pantofi din piele de piton D&G - 200,cizme Versace -150, lenjerie intima Golden Point si La Perla 5 euro chilotii, 10 sutienele, pantofi sport pentru fi-mea de la adidas -20 euro, hanorac adidas tot pentru ea 5 euro...asta asa ca sa va faceti o idee...e imens...iti trebuie cel putin o zi sa-l parcurgi. Dezavantajul este ca este departe fata de Pandorf (dar oricum preturile per total sunt mai bune!!!), dar are mai multe branduri si merita

Oana si Cati mica (23.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:

Am fost si eu pe 6 dec. in ziua inaugurarii,si abia am ajuns cred ca am facut o ora de la intrarea pe centura dinspre autostrada si pana in parcare,apoi alta nebunie pana am gasit un loc de parcare.Mi-a placut foarte mult insa arhitectura, am auzit ca seamana foarte mult cu cel din Austria.Am intrat in mai toate magazinele care mi-au iesit in cale insa mai nimic nu m-a atras.I-ma luat Alexandrei 2 pulovere de la Fox cu 25 RON,si cate ceva de pe la Jolidon.A si o pereche de incaltaminte de cresa,adica de interior.In concluzie daca il scapa cineva nevizitat nu are nimic de pierdut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Are dreptate cine a scris de MiniPrix Militari, am vazut haine Zara, Bershka, Vero Moda, Stradivarius la preturi f. mici. Blugii sunt cca 40 RON si au o gramada.Insa nu sunt sortate pe marimi, deci trebuie sa "rasfoiesti" mult. Pt. barbati au multe tricouri si pulovere frumoase si/sau haioase.La outlet am gasit intr-unul din magazine haine Debenhams la preturi f. ok, si imi place ca de ex. aceeasi marime de pantaloni o au in versiune "short", "medium" si "long", ceea ce in RO nu prea am vazut...

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Victoria te rog poti sa-mi spui simie unde anume este miniprix din militari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carola spune:

a mai fost cineva in ultima luna? ma batea gandul sa merg pana acolo dar nu voiam sa bat drumul degeaba.

www.flickr.com/photos/carola456/

Mergi la inceput