bruno vassari

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Eu cunosc destul de bine BRUNO VASSARI, am fost chiar si in Barcelona la sediul firmei. E o fabrica cu traditie in Spania de 25 ani,iar in Romania anul trecut a iesit pe locul 1 la produse profesionale. Sunt f bune , eu sunt f incintata de ele si chiar isi fac treaba....daca vreti saloane in Cluj sau Bucuresti care lucreaza cu ele pot sa va spun cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Maria_ene, am asteptat cu nerabdare sa ne scrii de unde ai luat uleiul ala din Cluj, ca iata eu sunt din Cluj si nu stiu de el si m-am gandit ca poate gasesc si iau si eu, ba chiar sa va trimit daca se poate...noh! Ce sa facem, am o slaba banuiala de magazinul ala dar nu sunt sigura, fiindca sunt multe magazine naturiste in Cluj...care nu e chiar mic

Angelinne as aprecia daca mi-ai indica saloane bune in Cluj care folosesc produse bune, mai bine zis care au efect

va si astept sa scrieti
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Am stat doar 3 zile in Cluj, timp in care am avuut multa treaba si chiar m-am ratacit pe acolo, mi-e sa nu vorbesc prostii dar era f aproape de centru, daca nu ma insel pe langa un magazin Farmec. Nu stiu ce a fost in capul lor de nu au pus o eticheta si in romana si mi-au mai si zis ca pot da comanda iar nr care il am eu de de Ungaria, clar. Imi pare rau ca am spus fara sa pot sustine insa eu garantez pt el!
Aaa si am fost la un salon super tare in Cluj, unde am auzit ca au si tratamente corporale de ultima ora dar au si un om cu bioenergii care m-a consultat si mi-a spus ce probleme de sanatate am( unele le stiam, altele mi s-au confirmat la un control dupa), pe asta l-am tinut minte ca e la singura intersectie de 7 strazi din Eu, Monik se numeste, sper mcar cu atat sa-ti fiu de folos!Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Am vazut la plafar tinctura de ardei iute (ca pana la urma asta e paprika, nu?), dar nu ulei.

Pentru cele care ati folosit gelul Cellulight, da rezultate (in afara de usturime)?

merci mult

Mare e gradina lui Dumenzeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiara.2005 spune:

Roxana1974 , pana la urma ti s-a confirmat banuiala? Ai gasit uleiul respectiv ? Daca da, ne-ai putea zice care era acel magazin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Anna beauty center este distribuitorul pe zona de vest.... si ei pot sa iti spuna toate saloanele din cluj care folosesc aceste produse...daca vrei pot sa iti dau un nr de telefon de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

produse bruno vassari gasiti pe blogul irinei reisler

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Exact ...este link direct de pe saitul celor care sunt distribuitorii din sud adica Chic salon din Bucuresti.

Mergi la inceput