pantofi Melania

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

noi am fost in weekend la oradea la ai mei si am vazut ca acum au programul dela 10 la 19 de luni pana duminica.
oanna nu stiu de programul de pasti....duminica merge iar spre oradea...poate vad ceva afis daca nu apucam sa ne oprim p-acolo

pt cele care vor sa mearga nu au cum sa rateze fabrica....e la intrarea in ales dinspre cluj, e un ursulat mare albastru(sigla fimei) pe o hala alba, si sunt bannere peste tot cu programul de functioanre.
preturile cum zicea si kitty sunt muuult mai mici decat in magazine, ca doar ies direct din fabrica, nu mai fac drumuri pana in italia si vin inapoi in magazinele din tara. sunt mai multe marci, nu nu mai melania, sunt si pt adulti dar mai putine modele.in tot cazul merita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

merci arlenna
noi am mai fost in decembrie parca si am luat niste pantofi cu 30 ron care in magazin erau 175 ron
sper sa fie deschis ca alta ocazie sa ajung in oradea nu stiu peste cate luni se mai iveste si am nevoie de incaltari cat mai repede



Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameliap spune:

Oanna3 am fost eu azi si intr-adevar au programul cum zicea arleena pana la 19, doar duminica e pana la 4. Si scrie clar ca e deschis si de sarbatori. Eu sincer am ramas putin dezamagita, in primul rand de preturi care nu sunt chiar asa mici si in al doilea rand ca nu prea aveau marimi.Noi purtam 20 si nu am avut prea multe optiuni. i-am cumparat o pereche de pantofiori de primavara putin decupati cu 61 ron. Eu sincer nu am vazut nici o pereche la 30 sau 40 ron si chiar m-am uitat. poti incerca, poate ai noroc sa gasesti ce ai nevoie. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Camelia, imi pare rau ca nu ati gasit mai multi papucei. Noi am fost la sfarsitul lui ianuarie si am cumparat 5 perechi numarul 20: trei de pantofi si doua de sandale. La nr. 20 si 24 pretul papucilor era de 24 RON pentru ca la numerele astea se fac mostre. Asa ca noi am fost tare fericiti ca pitica noastra poarta 20.

Oanna, sper sa gasiti papuci frumosi si ieftini.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

camelia merci mult, sper sa avem noroc ca acum tot Melania purtam si calitatea e ireprosabila
puisoru

va tin la curent


Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Saso spune:

nu stie nimeni un nr de telefon d ela magazinul de la fabrica melania. sa stim cind au deschis. si noi vrem sa mergem maine pina acolo.. saua zi..dar nu stiu pina la cit au deschis. daca mai e cineva din cluj care vrea sa vina...e binevenit.
da-ti de stire pe mail.

va pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Saso

nu stie nimeni un nr de telefon d ela magazinul de la fabrica melania. sa stim cind au deschis. si noi vrem sa mergem maine pina acolo.. saua zi..dar nu stiu pina la cit au deschis. daca mai e cineva din cluj care vrea sa vina...e binevenit.
da-ti de stire pe mail.

va pupam.

Nathalie si Sofi


Duminica au deschis pana la 4.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYSHA 2 spune:

si noi la fel ca bursucelu, am dat peste un milion anul trecut pe o pereche de adidasi in Unirea din Bucuresti si se cojeste pielea, arata ca si cum ar vea 100 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Am vazut si eu ieri in Leonardo, la Magazinul Unirea, pantofi Melania.
chiar nu stiam de ei... pacat ca sant doar pentru fetite.

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dac_cos spune:

Fettele care sunteti din Alesd puteti face rost de vreun nr de telefon de la magazinul fabricii? Va rog mult de tot

Mergi la inceput