Cele mai stupide inventii in materie de pantaloni

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Blueiris spune:

Eu am o pereche de blugi ff subtiri hummer sau harem (habar n-aveam ca asa se numesc). Sunt foarte largi (par fusta din spate) si ma simt excelent in ei. Se uita unele persoane oripilate la mine dar de-aia nu mai ninge. Prefer sa port ceva lejer prin care nu-mi ies suncile decat sa iau pe mine ceva "conventional" care-mi sta ca naiba. Pe vremuri am fost de-a dreptul socata cand au aparut pantofii ascutiti. Si-am purtat la greu dupa ce m-am obisnuit cu ideea.

Mami de Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

hai ca unii nu sunt chiar atat de rai...
de exemplu, fusta de blugi sau pantaloni scurti de blugi peste colanti trei sfert colorati. Mie mi-s atat de dragi adolescentele care poarta asa ceva! Mi se pare o tinuta atat de vesela si tinereasca, jucausa...

iar pantalonii aceia foarte largi jos, "flu - flu", mi se par tare... romantici..

Acuma, deh! Fiecare cu gusturile sale, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

sunt cateva perechi de pantaloni care sunt intr-adevar oribil dar unii chiar sunt draguti.Eu nu as purta nici o pereche sincer ca nu sunt genul meu dar daca as vedea pe cineva imbracata astfel nu mi se pare ceva oribil.Fiecare cu placerea si cu gusturile ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

aia hummer, harem...nu.s cu nimic iesiti din comun, aici ii vad mai des ca blugii pe strada, nu.mi vin mie bine de aia nu.mi plac dar nu.s nici ciudati nici urati, si acum ca mi.am adus aminte , da am vazut unu de blugi care mi.au placut mult de tot, in stradivarius parca si in zara

blueiris ai dreptate, asa se intampla cu multe lucruri , dupa ce ne obisnuim nu mai putem fara ei, eu n.am crezut ca blugii skinny, slim imi vor vine bine vreodata, dupa ce.am probat vreo 20-30 de perechi luni de zile, am gasit unii care sa ma avantajeze si acum imi par cei mai frumosi

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tisina spune:

[quote]citat din mesajul lui blue eyes

primiti si www.underwear24.ch/index.cfm?menu=category&navID=47&catid=47&detailid=12840&detailpic=1&gender=fe&gShowausverkauf=false&gMandant=1&has3d=true&colorid=6440&art=g" target="_blank">pijamale?

Tare pijamaua cu talpici! Totusi zic ca ii lipseste ceva: manusile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petaluda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tisina

[quote]citat din mesajul lui blue eyes

primiti si www.underwear24.ch/index.cfm?menu=category&navID=47&catid=47&detailid=12840&detailpic=1&gender=fe&gShowausverkauf=false&gMandant=1&has3d=true&colorid=6440&art=g" target="_blank">pijamale?

Tare pijamaua cu talpici! Totusi zic ca ii lipseste ceva: manusile

Tisina



radeti voi radeti dar eu am primit un asemenea exemplar de la soacra mea, cica sa imi tina de cald la mijloc. Sa va zic ce fata a facut al meu cand m-a vazut imbracata cu ea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Sa o porti sanatoasa!

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tisina

[quote]citat din mesajul lui blue eyes

primiti si www.underwear24.ch/index.cfm?menu=category&navID=47&catid=47&detailid=12840&detailpic=1&gender=fe&gShowausverkauf=false&gMandant=1&has3d=true&colorid=6440&art=g" target="_blank">pijamale?

Tare pijamaua cu talpici! Totusi zic ca ii lipseste ceva: manusile

Tisina


Zici ca e costum din ala din filmele SF.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Fetelor si mie imi plac pantaloni harem,am vreo 5 perechi ma simt excelent in ei,toata vara ai port,sunt adusi din afara ,nu zic ca majoritatea cand ma vad cu ei se uita oripilata,frate daca tie nu-ti plac sau consideri ca nu-ti stau bine,lasa-i pe altii sa-i poarte linistit,nu inteleg de ce atata caz,nici mie nu-mi plac colantii sau pantalonii evazati (nu-i port) dar asta nu inseamna ca tre sa fac beach cand ai vad.
dintre cei vazuti in articol sunt cativa care nu imi plac mnici mie nu i-as purta dar asat nu inseamna ca sunt "oribili"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana210773 spune:

Mie nu imi place genul asta de pantaloni nici o culoare, dar numai pt mine! Aici sint la mare cautare , dar in rindul pushtoaicelor! Si sincer, fetelor de 12-15 ani , trase prin inel , chiar le sta bine!

Mergi la inceput