parfumuri de la fragranceX.com

parfumuri de la fragranceX.com | Autor: dana_iulia

Link direct la acest mesaj

Dragi shoppingarese de pe diverse site-uri. Spuneti-mi va rog daca ati comnadat de pe fragrancex.com ceva parfumuri, ati platit alte taxe la vama? Se pare ca daa depasesti 59dolari, este free shipping, sau ma rog, aproape. De altfel spune ca la Worldwide Standard Shipping unde este si Romania, nu raspund de alte taxe de vama. Rog raspuns urgent de la fetele care nusunt in vacantaaaa Arrdeeeeeee. Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana_iulia

Dragi shoppingarese de pe diverse site-uri. Spuneti-mi va rog daca ati comnadat de pe fragrancex.com ceva parfumuri, ati platit alte taxe la vama? Se pare ca daa depasesti 59dolari, este free shipping, sau ma rog, aproape. De altfel spune ca la Worldwide Standard Shipping unde este si Romania, nu raspund de alte taxe de vama. Rog raspuns urgent de la fetele care nusunt in vacantaaaa Arrdeeeeeee. Multumesc!

VLAD-STEFAN si TUDOR-DANIEL


Nu am comandat pentru ca sunt mai scumpe decat pe www.bigdiscount.com sau de pe www.beautyencounter.com si nici nu am stiut ca livreaza in Ro.
Eu am cumparat parfumuri de pe e-bay si nu am platit la vama decat 4 lei taza de magazie, cred ca poti sa comanzi linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_iulia spune:

Danamiha multumesc de celelalte doua site-uri
pe www.beautyencounter.com am gasit si ce ma interesa. Adica Maroussia de la slava zaitsev. Se gaseste greu. Ai putea sa imi dai ceva detalii despre cum trebuie facut? Trebuie sa ai card visa sau mastercard? Este gratis? Daca avantajeaza cuceva, atunci cand faci tu comanda ai putea sa trecem impreuna? Eu as mai vrea si un premier jour. In total, azi cel putin este 71.81 dolari comanda mea.
Pls de ajutor eu se pare ca altfel va trebui sa imi fac un card special!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana_iulia

Danamiha multumesc de celelalte doua site-uri
pe www.beautyencounter.com am gasit si ce ma interesa. Adica Maroussia de la slava zaitsev. Se gaseste greu. Ai putea sa imi dai ceva detalii despre cum trebuie facut? Trebuie sa ai card visa sau mastercard? Este gratis? Daca avantajeaza cuceva, atunci cand faci tu comanda ai putea sa trecem impreuna? Eu as mai vrea si un premier jour. In total, azi cel putin este 71.81 dolari comanda mea.
Pls de ajutor eu se pare ca altfel va trebui sa imi fac un card special!?

VLAD-STEFAN si TUDOR-DANIEL


Ti-am scris pe PM.
Te asteptam aici:http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=124814&SearchTerms=ce,parfumuri,va,plac, sa povestim despre parfumuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qu1t spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana_iulia

Danamiha multumesc de celelalte doua site-uri
pe www.beautyencounter.com am gasit si ce ma interesa. Adica Maroussia de la slava zaitsev. Se gaseste greu. Ai putea sa imi dai ceva detalii despre cum trebuie facut? Trebuie sa ai card visa sau mastercard? Este gratis? Daca avantajeaza cuceva, atunci cand faci tu comanda ai putea sa trecem impreuna? Eu as mai vrea si un premier jour. In total, azi cel putin este 71.81 dolari comanda mea.
Pls de ajutor eu se pare ca altfel va trebui sa imi fac un card special!?

VLAD-STEFAN si TUDOR-DANIEL


Din cate am observat, ai avut o tangenta sa dai o comanda pe www.fragrancex.com ! Imi poti spune si mie daca ai platit ceva la vama , sau ce fel de credit ai folosit , pentru ca vreau sa ma bag intr-o astfel de afacere. ( mai ales acum, k e transportul gratuit ). Ai fost multumita de produsele comandate, in cat timp au venit ? ce ti-a placut si ce nu ti-a placut. Multumesc frumos,sper sa imi raspunzi la acest mesaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

va rog sa continuati discutia la subiectul dedicat parfumurilor: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134250

Roxana

Mergi la inceput