SPITALUL ELIAS

SPITALUL ELIAS | Autor: clara

Link direct la acest mesaj

cine a nascut la elias, poate sa-mi spuna si mie cam ce conditii sunt pe acolo?
pe dna doctor cristian rodica o cunoaste cineva, a nascut cineva cu dinsa?
pupici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sisi spune:

Nu am nascut inca dar tot acolo se va intampla. Din ce am vazut pare OK, e cert ca e mai curat ca in alte parti si mai civilizat. Sper sa prind o rezerva (exista saloane cu 4 paturi, rezerve cu 2 sau cu 1). Mai mult nu stiu, m-ar interesa si pe mine orice alte detalii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana spune:

Eu am nascut la Elias. Am stat de duminica pina miercuri.
E curat si se ocupa bine de copii. Mincarea e buna.

Ati facut o alegere buna

Cu drag Romana si Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clara spune:

DAR PE DNA DR CRISTIAN, CHIAR NU O CUNOASTE NIMENI?
VA ROG...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaesn spune:

Citeste aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4032

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxette spune:

Eu am nascut la Elias in iunie, anul acesta. Conditiile sunt foarte bune. Au rezerve cu chiuveta in camera, dar toaletele sunt afara. Nu platesti ca sa stai in rezerva. Totul e curat acolo. Mancarea e buna, ti se aduce in camera dimineata, la pranz si seara. Tot personalul e de treaba, de la femeia de serviciu pana la doctori.
Bye!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Eu am nascut la Elias anul trecut in iulie. Nu cred ca s-a schimbat nimic de atunci deoarece ei sunt foarte conservatori, dar pot sa-ti spun ca conditiile sunt excelente fata de alte maternitati - curatenie, mincare, eu am stat intr-o rezerva, dar si in saloane era curat, de bebelusi se ocupa niste asistente super, care te invata ce e de facut, iar de spaga eu am dat la sfarsit, iar toate s-au comportat ca si cind le-as fi dat din start (adica, ideea este ca si cu si fara, de aceleasi ingrijiri beneficiezi). Atata, doar ca nu-ti dau voie cu haine de acasa, si imbraci niste camasi de spital pe care le poti schimba ori de cate ori vrei, si nu prea ai voie vizite (OFICIAL), decit pe niste scari de serviciu, te invata cele care sunt deja acolo.
Doamna Dr. Cristian Rodica nu lucra atunci in spital, dar toti doctorii (except. Dr. Mateescu care e spurcat la gura) sint buni - eu am nascut cu dr. Andrei Aneta care e o dulce si un om adevarat!!!
Sper ca am fost coerenta, Numai bine si nastere usoara!!!



Catalina+Andrei(1 an)

Mergi la inceput