Maternitatea Cantacuzino

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Eu am nascut primul copil la Cantacuzino si mi-a placut foarte mult. Spitalul era curat, doctorul meu, cel putin, a fost foarte bun(chiar daca nu el ma urmarise in timpul sarcinii, ci era medicul de garda cand am ajuns), fara pretentii la bani,iti vorbea foarte frumos si in plus mi s-a parut competent. Mi-a placut foarte mult ca mi-au dat copilul in salon, ca altfel acasa n-as fi stiut ce sa-i fac, chiar daca de citit, citisem o gramada. Singura problema era cu unele asistente de la copii, care erau mai neprietenoase, ca sa ma exprim delicat. In concluzie, mi-a placut, si in mai o sa nasc si al doilea copil tot la Cantacuzino.

Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madishor spune:

Si eu am nascut primul copil la Cantacuzino, in august 2000 si ma pregatesc sa il nasc tot acolo si pe al doilea in iunie. In 2000 era proaspat renovat, curat, doctorii si marea majoritate a asistentelor erau draguti. Stai in aceeasi camera cu copilul. Nu stiu acum, dar atunci erau cam nasoale hainutele pe care ti le dadeau pt copil si aveai alocati doar 3 pampers pe zi, asa ca ia-ti cate ceva de acasa. Atunci sotul nu putea asista la nastere, dar acum am inteles ca se poate. Spe ca te-am incurajat :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simica spune:

Despre d-l doctor Nastasia a auzit cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Eu una sunt patita foarte urat cu aceasta maternitate si cu doctorul Secara. Nu o sa reiau povestea. daca va intereseaza o veti gasi la pagina comunitatii, in forumul vechi, cu titlul "Atentie!maternitatea Cantacuzino!".
Va doresc sa faceti alegerile cele mai bune pentru voi.
Cu tot dragul,
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zoro spune:

quote:
Originally posted by Anny

Dar Adrian Toma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zoro spune:

e un doctor f bun, atent cu pacientele. poti sa apelezi linistita la el, eu am nascut cu el in mai si am fost foarte meltumita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anny spune:

Zoro, inteleg ca ai nascut la Elias cu dr. Strejan, cel putin asa ai spus la "Liste medici"......cum vine asta?

Uite: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1879&whichpage=15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy spune:

Da, interesant... se pare ca Zoro a nascut cu amindoi!

foto: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=crissy

Mergi la inceput