LMA! Ai nostri, ca brazii! (61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

hello.

Bubu, asa zic si eu, sa ii spui adevarul dar pe intelesul lui. si daca te intreaba deja de fetite si baietei, gasesti tu o solutie pt fiecare, in functie de inspiratie.Noi folosim clasicul "pasarica" sau "pui", daca as fi avut baiat chiar nu stiu cum i-am fi zis, dar ma descurcam eu. Rebecca inca nu m-a inrtebat ce au baietii, trebuie sa ma pregatesc ;

Kris, sa stapiniti sanatosi masinuta! ati scos=o la rodaj??

Alina, eu tot cred ca din cauza limbilor vorbite e inca in urma fata de ceilalti copii. Rabdare. Ce face burtica??

eu inca nu ma pronunt pt teatru de papusi, s-ar putea sa am, alt program.

Ixxi, imi place mult tunsoare Crisei.





Patricia si Rebecca (05 Februarie 2005)
http://lilypie.com/pic/080205/WuwT.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ixxi, multumesc! Chiar si eu sunt surprinsa ca nu am vergeturi, decat cateva vechi de la Vladut Nu prea ma dau cu crema, din comoditate...si ar trebui...

Fetelor, multumesc pt. raspunsuri. Adevarul vreau sa-i zic si eu, nu inventii, dar ma refeream la cuvintele pe care sa le folosesc.
Ma gandeam ca e prea greu sa-i spun ca voi naste prin vagin , nu e un cuvant prea greu pt. el?? E cam aiurea...
Pana la urma i-am spus ca eu o sa ma duc la spital, o sa stau culcata pe un pat si dl. doctor il scoate pe bebe cum stie el...am evitat...

Patricia, pai poti sa-i spui ca baietii au "penis", noi am spus mereu "putza" si asa s-a obisnuit. Si cum ziceam, nu mai merge acum sa-i spun ca fetele au "pasarica"

Lui Vlad ii place sa raspunda la telefon, cand suna fixul. La mobil nu se baga, doar mi-l aduce mie. Azi suna fixul, raspunde, era bunica. Il intreaba bunica unde e tati, si el zice: "La servici, sa faca bani, sa-i cumpere lui Stefanut biberoane si suzete!" Ii povesteste ce-a facut toata ziua, unde a fost, cu cine s-a jucat, e un scump!

Oana 32+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Patri, . Doar o data ne-am plimbat cu ea de cand am luat-o..o folosim pe cea de servci. E parcata cam in mijlocul parcarii ..si daca e plina tot cu cea de servici fugim.

A reusit cineva sa deschida pozele noastre? Simona, nu inteleg de ce nu se deschid

O saptamana usoara!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

Alexandra nu se duce la balet dar a primit un costum (numai ca e prea mic si tb sa-l schimb).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Bubu, Rayan stie de penis de cand era mic. Bine, ii spune " pesusu" ;)


Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

fetelor, ati schimbat numele ... "ai nostri ca brazii!" ... si eu va caut de vreo doua zile

David a observat la baie ca Mara nu are "putuca" ca a lui, el zice ca Mara are doar fund si putuca e "acolo, inauntru" ...

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Buna fetelor, nu am intrat de mult, am fost raciti amandoi, si eu si Dragos, am stat acasa, tati a fost plecat din tara asa ca am avut pe cap cam totul. Mai mucim inca dar deja e bine. Dragos e la gradi, am avut mare treaba cu martisoarele zilele astea in parc si la gradi ! Am primit si eu unul facut de manuta lui la gradi si a impartit si el cu mare drag tuturor !

Referitor la putza, noi chiar asa ii spunem si m-a intrebat si pe mine, mama, tu faci pisi prin spaaaate ? I-am spus ca eu sunt fata si fetele au si ele putza, dar altfel decat baietii. A tinut deocamdata ! Totusi, mi-a placut ca la un moment dat, cand i s-a intarit si lui cocoselul, a venit si mi-a zis " mama, uite, mi-a crescut putzulica sunt deja baiat mare !" bine ca si-a dat el singur explicatia, ca zau daca stiam ce sa ii spun si la asta.


Lali si Dragos (27 decembrie 2004)

"Daca ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti " Maica Tereza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by ioanaiub

fetelor, ati schimbat numele ... "ai nostri ca brazii!" ... si eu va caut de vreo doua zile

David a observat la baie ca Mara nu are "putuca" ca a lui, el zice ca Mara are doar fund si putuca e "acolo, inauntru" ...

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)







Pai asta e numele topicului nostru.
Cel pe care il stii tu era pentru perioada aniversarilor.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

quote:
Originally posted by crinuta

quote:
Originally posted by ioanaiub

fetelor, ati schimbat numele ... "ai nostri ca brazii!" ... si eu va caut de vreo doua zile

David a observat la baie ca Mara nu are "putuca" ca a lui, el zice ca Mara are doar fund si putuca e "acolo, inauntru" ...

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)







Pai asta e numele topicului nostru.
Cel pe care il stii tu era pentru perioada aniversarilor.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm





nu inteleg ... pai nu era "braduti frumosi ian-feb 05", pana la capitolul 60? .... eu acolo v-am gasit

noi suntem aici cu poze noi si poezii
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am modificat eu cu " LMA braduti frumos", sau asa ceva.
Titlul initial era asta.

Daca mai aveti idei, modific oricand, nu e problema.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput