Bogdan Marinescu de la Giulesti

Bogdan Marinescu de la Giulesti | Autor: magda_voicu

Link direct la acest mesaj

Ce stiti despre Dr. Marinescu de la Giulesti? Eu o sa nasc cu el in Septembrie si inca nu imi dau seama de unde sa-l apuc. Cand e un dulce, cand nici nu vrea sa stea de vorba cu tine. Chiar nu stiu cum trebuie abordat atat in privinta banilor cat si cu alte probleme - rezerva, cum sa dau de el daca e o urgenta. daca ma poate ajuta cineva ar fi excelent.

Multumesc
Magda

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

Buna Magda,
eu am fost o data la un control la el inainte sa raman insarcinata, si pe mine a cam repezit, dar am auzit ca este un adevarat profesionist in materie; asa sunt profesorii astia cu fitze iar pe deasupra este si directorul spitalului, probabil de-asta cand are prea multe pe cam nu are chef sa stea prea mult de vorba; in privinta abordarii eu cred ca nu trebuie sa eziti si sa il intrebi direct, alta solutie nu vad si eu cred ca o sa fac la fel. Oricum iti urez bafta si numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Draga Magda,

Medicul meu de familie, care in acelasi timp imi este si prietena a nascut cu dr. Marinescu prin cezariana acum 1 an si ceva.
Noi suntem din provincie, dar ea a vrut neaparat sa urmareasca sarcina cu el si sa nasca acolo, in Bucuresti.
A fost foarte multumita. Lunar a mers la control si i s-a facut doar la inceput control vaginal, apoi numai ecografie.

De la ea am numarul de telefon la care il poti gasi. Sper sa-ti fie de folos:
021-6425216.
Numai bine !

Daniela

Mergi la inceput