Nr.de telefon dr.Pop

Nr.de telefon dr.Pop | Autor: cristinar

Link direct la acest mesaj

fetelor,va rog sa-mi spuneti si mie nr.de telefon al dr.Pop de la centrul medical Diagnosis ca sa-mi pot face o programare la ecograf.am inteles de le voi ca este cel mai bun.cat costa o ecografie acolo?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Draga cristinar, eu am fost anul trecut la dr. Pop, la Olimp Center, nu stiu ce e Diagnosis, oricum vorbim de aceeasi persoana, deoarece si eu stiam ca e cel mai bun. Eco de morfologie fetala m-a costat 1400000 lei, dar stiu sigur ca s-a mai scumpit insa nu stiu exact cat. Am si nr. de tel, dar intr-o agenda pe care o am acasa. Asa ca nu ti-l pot da decat maine. Sper ca nu e prea tarziu. Ce mai pot sa-ti spun e ca, programarea mi-am facut-o cu 4 luni inainte fata de data la care mi-am facut eco.
Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Buna, din nou. Uite nr. de la Olimp Center: 3352730 sau 3371331. Eu la aceste nr. mi-am facut programare anul trecut. Succes, Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinar spune:

multumesc mult ruxi.atunci ai vrut tu sa faci ecografia sau era foarte aglomerat si numai dupa 4 luni s-a putut?centrul olimp s-a mutat si se numeste acum diagnosis.am aflat intre timp si nr.de telefon.toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

cristina da un search pe forum dupa dr pop...intre timp a schimbat si sediul si nr de telefon...a fost un mesaj acum vreo cateva saptamani


marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

postez din nou adresa Dr. Pop

Clinica se numeste "DIAGNOSIS" (si e in fost cladire IPA - Automatica)

Bd. Mircea Eliade nr. 18 (intersectie cu Calea floreasca dupa Spring Time, prima la stanga daca vii dinspre spitalul Floreasca)
Tel: 021-231-67-41 sau 021-231-67-42

Prima ecografie costa 1.500.000, cea de a 2-a a fost 1.200.000 si din cate am inteles pretul scade.

Succes

Mergi la inceput