cit costa o nastere la spitalul Universitar

cit costa o nastere la spitalul Universitar | Autor: SORICEL

Link direct la acest mesaj

Sunt o viitoare mamica si as vrea ,daca sunteti de acord sa-mi transmiteti si mie "cunostintele voastre" in materie de doctori ,asistente, moase si []SPAGA LA NASTERE,la spitalul Universitar din Bucuresti .Am citit atitea grozavii despre Polizu incit mi s-a facut groaza de momentul cind va fi sa nasc. Sper ca la Universitar este altfel. Va multumesc si astept raspunsuri de la voi.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

Nu stiu sa-ti spun exact preturile, eu o sa nasc la Giulesti. Dar am gasit tot aici o discutie pe aceeasi tema. Cauta bine printre subiectele mai vechi, sunt persoane care au nascut la Municipal si iti pot da amanunte. Dar 100-150$ doctorului e "pret universal".

Cristina si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julia23 spune:

buna
in primul rind depinde cum nasti si depinde de dc,multi sint f de treaba si nu sint pretentiosi.preturile sint cam intre 100 si 150 $ la dc,1 milion sau 500 mii moasa,si la asistente cam 50 mii sau 100mii,depinde si de ce ti fac.o prietena de a mea a dat doar 1 milion la dc la nastere si a tratat o f bine.acum depinde citi bani ai si de cum se poarta si au grija de tine.daca vrei mai multe amanunte scrie mi un mail.
te pupic
julia 21 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligiacobalt spune:

Buna
Eu am sa nasc cam peste 3 spat la spitalul Universitar prin cezariana.
M-am pregatit cam cu 150$ ptr doctor, 1 mil jumate pentru anestezist.Stiu ca mai trebuie sa dai la neonatulog (cam 500-1 mil) si restul la asistente. Cam de tarifele astea stiu eu
Multa sanatate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SORICEL spune:

va multumesc ,fetelor. Eu imi facusem asa un calcul de vreo 8 milioane, sper sa-mi ajunga. De nascut cred ca o sa nasc normal ,nu am avut probleme pina acum ,in afara de faptul ca am facut cerclaj si tin sa va spun ca dr. care mi l-a facut si care este ginecoloaga mea nu a vrut sa-mi ia nici un ban pentru asta. Dar lasa ca platesc destul la consultatie si s-a acoperit de acolo.Ligia, tu la ce medic esti? Eu sunt la dr.Protopopescu si e o draguta.Sint in 28 de saptamini si pina acum sunt foarte multumita de ea.
Multumesc pentru raspunsuri. SANATATE, NASTERE USOARA SI BEBE FRUMOSI SI NEPLINGACIOSI!!!
kdfelix2003@yahoo.com


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligiacobalt spune:

Buna eu sunt la doctorita Tufan .Inca am rezerve in a-mi spune parerea Cred ca o sa mi-o definitivez dupa nastere.


Mergi la inceput