Dr. Paris de la Filantropia

Dr. Paris de la Filantropia | Autor: Floare de Colt

Link direct la acest mesaj

Dragutelor, imi puteti da si mie cateva informatii despre D-na doctor Paris de la Filantropia?
Eventual si tarife?

Prietena mea va naste in semptembrie cu d-na doctor si stiti si voi cum este cand nu ai de unde sa iei informatii.
Ea nu prea are acces la Internet, dar ma are pe mine si eu va am pe voi.


Va pup cu drag,
Floare de colt

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Eu o stiu dar nu am nascut cu ea, insa mi s-a parut o tipa de treaba. Prietena mea facut o cauterizare a unei rani pe col la ea, i-a descoperit rana dupa ce alti medici nu reusisera sa-si dea seama de problema ei. Ea mi-a spus ca e cumsecade, dar mai multe nu stiu. Sper sa iti poata da altcineva mai multe informatii. Oricum nu cred ca ia mai mult decit alti doctori pt o nastere. Nastere usoara prietenei tale!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floare de Colt spune:

Multumesc Ioana!

Avem oare aceasi prietena?
Prietena mea are aceeasi "poveste", legata de d-na doctor!

Te pup cu drag,
Floare de colt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisa_35 spune:


Pentru Floare de Colt!
D-na Dr.Paris Florentina este cel mai minunat om si medic pe care i-am cunoscut vreodata!
Am 36 de ani, am nascut cu dansa la aproape 34 de ani si este medicul meu ginecolog de la varsta de 21 de ani. Nu as schimba-o pentru tot aurul din lume! Este un diagnostician si un medic de exceptie! Toate problemele legata de sfera genitala pe care le-am avut mi le-a rezolvat cu brio, cat despre sarcina nota 10 cu felicitari. Am avut parte de o sarcina linistita, si asta in mare parte i se datoreaza. M-a trimis peste tot unde a fost necesar pentru a-mi face investigatiile suplimentare necesare, iar cand sarcina a ajuns la o varsta mai mare (de la 6 luni in sus) am mers la control la cabinetul dansii particular, undeva in Drumul Taberei, Cabinetul "FEMINA" - tel.778.74.80. Aici este singurul loc unde se poate vorbi mai pe indelete cu dansa, intrucat in spital este foarte solicitata si este mult mai stresant sa stai s-o astepti intr-un hol de spital!
Oricum, NU A LASAT PE NIMENI, NICIODATA, BALTA!O data ce ai ales-o ca medic, poti fi sigura ca vei naste cu dansa.
Nasterea a fost super! Comparand experienta mea cu cele ale altor mamici, pentru mine nasterea cu Dr.Paris a fost o placere! (ca un mic amanunt picant daca vreti....Dr.Paris face cele mai estetice perinee din toata Maternitatea)
La Maternitatea Filantropia, conditiile pentru bebelusi sunt - MILENIUL III, pentru mamici conditii bune iar Dr.Paris este de 5 milioane de puncte!
De tarif...ramane la latitudinea fiecaruia......asa ceva nu se spune! Depinde de fiecare! Eu cunoscand-o de atatia ani am facut in asa fel incat sa fim multumite amandoua, ceea ce s-a si intamplat de altfel!
Pentru amanunte suplimentare, va stau la dispozitie!
Va pup dulce!
Denisa si BB Alecu

denisa

Mergi la inceput