Va rog ziceti-mi ....

Va rog ziceti-mi .... | Autor: Marina6

Link direct la acest mesaj

care sunt spitalele din buc in care se poate ca sotul sa iti fie alaturi cand nasti?????????
Am citit in mai multe articole cum ca daca el este alaturi scapi de putin stres si ca sotii se impaca altfel si cum ca sunt eliminate aproape total abandonarile .....bla ....mai multe ...
VA ROG SPUNETI_MI!!!!

Marina6

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmendraghici spune:

Am auzit ca la Municipal tatal poate asista la nastere. In alta parte, nu mai stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

La Municipal se accepta oficial prezenta taticului, dar depinde si de doctor. O colega a fost refuzata pentru simplul motiv ca in dimineata aceea facea practica un grup de studenti si sala de nasteri era prea aglomerata. In restul maternitatilor, mai merge la mica intelegere cu doctorul. Sigur nu functioneaza la Elias, unde accesul tatalui e stric restrictionat! Chair si in salon patrunde greu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina6 spune:

mersic!!!
Eu una as vrea sa merg mai mult ca sigur la Victoria dar sincer nu stiu cum sa imi organizez aceasta plecare...si inca nu stiu sigur ce bani am sa am la mana....
Poate e cineva care stie???
Va multumesc mult si sper sa nu plictisesc pe nimeni cu nestiinta mea!!!incerc si eu sa ma informez mai de unde pot ....
Cu drag

Marina6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta spune:

Si la Cantacuzino am inteles ca ai sanse sa nasti cu sotul alaturi.Depinde de medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kokolina spune:

salut !!
din cate stiu eu, la municipal se permite prezenta sotului la nastere...chiar pe aici pe undeva un tatic povesteste despre nasterea sotiei lui, iar el i-a fost alaturi
la alt spital nu prea e posibil, dar depinde de cat de "deschis" la minte este si doctorul respectiv
spre ex, eu voi naste la giulesti, iar Dr. Puia este chiar incantat de propunerea sotului meu de a asista
deci cel mai bine este sa discuti cu medicul tau, daca el accepta, este ok
Kokolina

Mergi la inceput