Pot ramane insarcinata daca…?

Raspunsuri - Pagina 52

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luku spune:

Buna seara, fetelor! Sunt si eu o aspiranta la titlul de mamica si as vrea sa ma alatur voua :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bine ai venit LUKU bafta multa si mai curand sa ne dai vesti bune...cu ochisori




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luku spune:

Buna dimineata.

Olimp multumesc mult Nu e asa simplu la mine, sunt in cercetari acum...si varsta isi spune cuvantul, dar m-am si apucat tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana8021 spune:

Bine ai venit printre noi LUKU.
Nu-ti pierde speranta, intr-o zi toate o sa devenim mamici. Succes si sa ne dai cat mai curand vestea cea mare.

Wee-end placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luku spune:

Multumesc Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dennissa spune:

Buna fetelor,
Noutati ? Eu sunt pe pastile dostinex , una pe saptamana. Sper sa isi faca treaba si sa ajung pe calea cea buna. Intrebarea e daca exista sanse sa raman gravid#259; in perioada de tratament cu aceste pastile. Mai am de luat inca 5 saptamani de acum...si am intelescca nu sunt indicate in sarcina...
Luna asta a venit si cm la 34 zile, deci incepe sa fie bine, dar perioada fertila tot nu o pot calcula bine....si testele de ovulatie nu prea ma incanta

Va pupcu drag pe toate
Olimp, ce face fetita? E ok, duminica in locusorul ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana8021 spune:

Buna fetele

Dennisa nici o noutatate. Din pacate ieri au venit "uratii" dupa prima inseminare nereusita. .

Luna aceasta o luam de la capat. Simt ca sunt la capatul puterilor si dau in depresie.

Olimp ce face Ilinka? Tu cum te simti?
Luku la tine ceva nou?

Va si va doresc o zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ioana imi pare sincer rau pentru nereusita... , nu te lasa prada disperarii , stiu ca este greu de trecut dar sincer stiu ce simti , si eu am trecut prin atatea urcusuri si coborasuri , stari contradictorii , la un moment dat dadeam vina pe D-zeu ..eram complet debusolata...dar speranta nu a murit iar crdedinta a fost a mai puternica si D-zeu m-a iertat ca l-am ponegrit...

putere...

denissa daca doza de medicament isi face treaba poti sa ramani insarcinata si pe acest tratament....

cu ovulatia eu am monitorizat-o o perioada dupa care am renuntat cand am fost mai relaxata a venit bebe..

Ilinca e mariosra , azi seara mergem la eco , am sa va scriu cat a mai crescut , ii place muzica sau cel putin reactioneaza la muzica... si daca ii vorbesc si o chem pe nume raspunede ..deci aude...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

am sosit de la eco , Ilinca este bine are 1523 de grame si e activa ...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput