Medici pediatri in Timisoara, recomandari

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

scz, acum am remarcat ca pediatrii treb sa fie numai din timisoara!!!!


kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011

bebe strumph



Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

Si eu as trece-o la dr de care sa te feresti pe dr Malai.Cand avea fetita mea doar 2 luni am mers la d-na dr Malai pt ca fetita refuza laptele cu indarjire.Dr dr ne-a recomandat sa-i dam atunci mancare .La 2 luni cat avea fetita mea ne-a recomandat sa-i dam banana,carne de pui,in conditiile in care ea nici nu stia sa mestece.Bineinteles ca nu i-am urmat recomndarile,am mers la Dr Ilie care in urma analizelor de sange(pe care Dr Malai nu s-a gandit ca ar fi necesar sa le facem)a constatat ca fetita era f anemica si din aceasta cauza refuza laptele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

Dr LACATUSU ADRIAN - Clinica II Pediatrie, Str. Paltinis
Un OM si un MEDIC minunat !!! Il recomand cu mare caldura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Inex

Si eu as trece-o la dr de care sa te feresti pe dr Malai.Cand avea fetita mea doar 2 luni am mers la d-na dr Malai pt ca fetita refuza laptele cu indarjire.Dr dr ne-a recomandat sa-i dam atunci mancare .La 2 luni cat avea fetita mea ne-a recomandat sa-i dam banana,carne de pui,in conditiile in care ea nici nu stia sa mestece.Bineinteles ca nu i-am urmat recomndarile,am mers la Dr Ilie care in urma analizelor de sange(pe care Dr Malai nu s-a gandit ca ar fi necesar sa le facem)a constatat ca fetita era f anemica si din aceasta cauza refuza laptele.

Inex ,de 2 x mamica

"Invata de la ieri,traieste pentru azi si spera pentru maine"


Si ce tratament a urmat?


Eu o recomand ca fiind cel mai bun sau printre cei mai buni pediatrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemernica spune:

Am o prietena in Timisoara care merge la dr.Gafencu. Este ff multumita de dansul.. Cand am fost in vizita la ea am avut si noi probleme cu copilul si am fost la Medlife la dansul. Ne-a placut ca a fost rabdator cu copilul si problema rezolvata.
Numai bine.

Mergi la inceput