17 ani-viata sexuala,da sau nu?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui d4nutz4

fetelor,sincer cred ca am luat o decizie,si anume ca oricum si oricand ar fi trebuie sa existe protectie,ca e un moment unic in viata pe care nu il traieste nici mama,nici tata ci eu si daca va fi sa fie,stiu ca el este persoana care mi-a dovedit multe in 2 ani,mi-a plans p umar si lucruri p care un baiat in 2009 nu le mai face.Pot sa spun ca iubirea e diferita la orice varsta,ei bine eu am cunoscut-o pe cea de la 17 ani in toata frumusetea ei.Dar mi-e teama si de durere,de faptul ca poate ma va incomoda in urmatoarele zile,asa se intampla?


Spui ca ai luat o decizie. Bun - intrebare:
Spune-mi trei motive pe care Tu le consideri obiective pentru care sa faci sex.
Dupa ce raspunzi - gandeste-te daca ti se aplica tie.
Pe de alta parte raspunsurile de mai sus sunt obiective dar am senzatia ca ai trecut destul de usor peste ele.
Daca peste 1 luna dupa ce faci sex baiatul pleaca pur si simplu - este Ok pt tine adica poti sa treci mai departe?


Mentionez faptul ca nu am nimic impotriva sexului - nu am o motivatie 100% de asociere ex=varsta insa din experienta mea consider ca voi fetele viitoarele femei sunteti cu adevarat pregatite si pentru viata sexuala incepand de la 19 ani in sus. Fizic sunteti Ok si mai repede dar sufleteste , psihologic nu. De asemenea din observatiile mele am sesizat ca in general raspunsurile primite de la sexul frumos vis a vis de multumirea inceperii vietii sexuale a avut pondere mai mare (mult mai mare) de la un prag de 20 de ani.
De asemenea raspunsurile de genul "a fost un esec" "sunt total nemultumita" , "daca as putea sa dau timpul inapoi as mai fi asteptat macar 2-3 ani este destul de semnificativa ceea ce atrage dupa sine o experienta relativ comuna.
In fine la urma si nu in ultimul rand ti-as recomanda sa analizezi un sondaj de opinie initiat de noi pe acest site (Andrada txh!) unde palierul tau este de 11% in timp ce palerul anilor care urmeaza este de 69% deci de 6 ori mai mare. Cifrele sunt rezultat al raspunsurilor directe - deci consider ca sunt reprezentative.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27349


Marius


Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

nu doare pe toata lumea si nu toata lumea simte disconfort dupa...
nu este asa cum vezi in filme si nu ai sa cazi pe spate de placere, placerea vine din experienta.
dar chestia asta cu planificarea asa de minutioasa nu-ti taie din romantism?

Asculta-l pe Marius ca-i vulpoi batran (scuze Marius) si incerca sa o faci doar cand ai sa fi sigura ca nu te deranjeaza daca el te paraseste peste o luna.

Apropo Marius, am vazut pe discovery un studiu care arata faptul ca in creier partea care raspunde de constientizarea faptelor se dezvolta la marea majoritate a oamenilor doar in jurul varstei de 21 de ani!


„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi

www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI
http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa fie oare motivul pentru care m-am insurat la 23 de ani?
PS
Nu stiam. Pe de alta parte gandidu-ma acum cand ajung la 42 de ani trebuie sa recunosc ca am avut foarte mare noroc cu Angela (sotia) care este un om formidabil, ca daca era doar dupa mine... multe ar fi mers prost.
Deci autoarei (eram dupa armata - poate nu conteaza eu zic ca da - si aveam 23 de ani iar sotia 21) Un pic mai mari decat voi dar semnificativ. Nu te lua dupa ideea ca atnci ne-am casatorit. Eram impreuna de trei ani si trebuia sa mai facem un pas - adica asa am simtit noi ca nu are sens sa mai lungim, aveam deja proiecte impreuna si trebuia sa facem ceva mai departe ca sa le ducem. Dar asta este doar o paranteza.
Vulpoi batran zici?

Acum pe bune sunt tata de fete cea mare are 13 ani dar puteam sa am si de 17 la o adica asa incat tot ce doresc eu fetelor este sa ajunga sa gandeasca de 10 ori si sa decida corect macar o data.
De asemenea ma bazez pe greselile mele din trecutul adolescentin, pe mentalitatea ce o aveam atunci, pe experientele mele si pe cele povestite si traite de altii(altele).
Sensul?
Informatia este buna - si duce sau poate duce la reducerea greselilor de catre cei tineri implicit la cresterea experientelor pozitive concomitent cu reducerea celor negative. Acesta este sesnul principal. Ajutorul.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

da, da "vulpoi batran", cu experienta si foarte pragmatic.

d4nutz4, marius are dreptate!
daca ai fi copila mea, ti-as sugera sa mai astepti...varsta de 17 ani e una destul de fragila si visatoare. cand iti inchipui ca ai pus mana pe iubirea cea adevarata, ca baiatul te va iubi pana la ....e frumos sa visezi, e bine sa ai dorinte si vise....dar trebuie sa fi extrem de realista si echilibrata. o relatie sexuala inceputa, implica multe...si multa responsabilitate, din partea amandorura. exista multe boli care se transmit si mai exista si sansa sa ramai insarcinata. e normal ca sa se intample asa, din moment ce viata sexuala e inceputa. am spus "normal", dar pentru acea normalitate trebuie indeplinite niste conditii iar un copil devine automat responsabilitate pe umerii vostri.



Bazar pt Mihaita

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d4nutz4 spune:

va multumesc frumos pentru toate sfaturile si parerile,cred ca aveti dreptate,poti sa ai si 30 de ani si 25 si 17,ideea esentiala este doar sa fi tu sigur pe tine,sa sti ca ai facut-o cu cea mai mare responsabilitate si pentru tine mai ales,nu pentru x care a zis k "iti dau papucii daca nu..."e aiurea...!omul daca te iubeste,te iubeste si fara sex,bineinteles ca nu toata viata,dar cel putin trebuie sa aiba rabdare cu tine pana simti ca poti si nu fizic,ca fizic poate si o catea,si o vaca,si o fata :|:|:|ci sufletste vorbind...aaa si inca cva,multumesc ptr ca nu m-ati criticat:D:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Revin si eu putin.Acum daca stau si ma uit in urma stii ce linistita eram in liceu?Aveam colege care veneau si isi faceau teste de sarcina in baie de frica unei sarcini nedorite...uneori sa stii ca parca ma simteam ridicolca nu traiesc emotii ca ele ca nu am prieten,nu stiu ce era in capul meu atunci.Erau mereu stresate ca nu le vine menstruatia la timp,daca ma compar cu ele eu eram cu copil ma bucur si nu aveam griji din astea.Le mai plesneam la figurat,daca ma crezi scoteam la imprimanta materiale cu boli sexuale si sarcini nedorite povesti cu avorturi si le dadeam cu ele in capla propriu si le puneam sa citeasca in clasa sa se simta prost si irosponsabile.Acum imi multumesc.
Mie nu imi pare rau da apropo de fapt la 21 de ani am facut pasul cel mareeu inca ma cred la 20.Si mai zicea cineva aici ca nu cazi pe spate de placere,chiar asa nu e mare lucru sa nu te astepti,cat despre durere difera de la caz la caz,unele fete sangereaza(nu te speria nu e enorm)altele nu(spre exemplu cazul meu).
Sper sa iei o decizie potrivita


Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ma bucur ca privesti corect ideea. De ce sa te fi criticat? La urma urmei tu ai nevoie de opinii, de experiente deci nu e normal sa fii ajutata? Desigur tu vei extrage ceea ce vei considera ca este mai util pentru tine fiecare dintre noi avem propriile experiente insa esenta ramane esenta si e bine oricine dintre noi la orice varsta sa cascam ochii si urechile pentru ca asa e viata - invatam in fiecare zi si uneori e mai bine sa nu dai cu capul daca ai sansa sa iti spuna cineva "ai grija la cap".
Eu ma bucur in fiecare zi ca sunt printre acesti oameni de pe acest forum - sunt formidabili. Pentru mine sunt ca o familie. Dar acesta este un alt subiect.
Citeste pe aici - sunt foarte multe povesti de viata si vei gasi extrem de multe informatii care te vor ajuta in orice clipa. Iar daca va fi sa nu gasesti ceea ce cauti - intreaba - imposibil sa nu primesti cel putin un raspuns corect intr-un timp rezonabil.
Ai grija de tine (de voi).

Marius

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SSerafiotti spune:

Citat:
citat din mesajul lui bird70

Citat:
citat din mesajul lui SSerafiotti
Altfel, dupa cum observi, e plin de minore ciuruite pe toate partile inca din clasa a cincea- a sasea, ...

Este revoltator felul in care te exprimi ! Vorbesti de copile de 11-12 ani, copile ABUZATE. Pentru ca la varsta asta nu au capacitatea de-a consimti la o relatie sexuala.




Bird, ma amuz- ti se pare 'revoltator' faptul ca eu am curajul sa arat o realitate cu degetul fara sa ii acord edulcorari nemeritate, dar NU ti se pare REVOLTATOR ca se propaga cu jet puternic (te asigur ca nu de catre mine) o cultura a acceptabilitatii sexului prematur, minor, prea deseori de-a dreptul infantil .

Sorry: pentru mine cuvintele exista sa le folosesc, si MI SE RUPE de nevoia de a o da pe dupa piersic pentru a intretine starea de bine si mandria mini-cocotelor si a lolitelor.

Acum ce mi se pare MIE REVOLTATOR, pentru care ma simt jignita DIRECT de catre tine, alaturi de toate persoanele CU ADEVARAT ABUZATE (eu am fost atinsa nerespectuos de catre parintele vitreg; nici nu vreau sa ma gandesc ce este in sufletul unui copil de-a dreptul violat, se ajunge pana la suicid), este ca ne categorisesti de-a valma cu aceste lepadaturi incontinente sexual.

Ti-am spus ca pregatesc un material revelator despre activitatea sexuala existenta in masa la varste fragede in scolile din Romania, tocmai pentru a pune in tema mamele, care altfel sunt culcate pe o ureche, si a le convinge sa isi izoleze odraslele prin orice mijloace de asemenea poame si de influenta lor ucigatoare.

Din fericire pentru mine, am o viata de trait in afara forumului, deci subiectul mai intarzie. Acesta nu este un motiv sa o faci tu pe Torquemada vanandu-mi cu asiduitate postarile. Stiu ca tu esti de acord cu sexul la minori, singura conditie strict necesara fiind folosirea prezervativului (nu si castigarea banilor pentru cumpararea lui si deci asumarea unei minime responsabilitati inainte de angajarea intr-o relatie sexuala), ca iti pare perfect acceptabil sa ramai cu burta la gura pe spezele exclusive ale parintilor, etc. De asemenea, tu stii ca eu nu sunt de acord cu nimic din aceste lucruri, deci la ce ne tot invartim in jurul cozii?

Sa ma convingi ca, draga-Doamne, criminalii sunt victime si abuzatorii abuzati nu vei reusi in veci. Mai mult decat sa ma jignesti alaturandu-ma, in calitate de fost copil abuzat sexual, unor mini-desfranati/e prin alegere si vointa activa personala- nu vei reusi.



Iata alte cateva extrase din material (iti reamintesc ca e vorba de revista Cool Girl, foarte po****ra la segmentul de varsta 12-18 ani http://www.coolgirl.ro/new/sectiune/body_and_sex/),:


Mihaela, o 'abuzata' de 10 ani si 8 luni, foaaarte preocupata de...Puiul de Bratescu-Voinesti:


'(29-Apr-2008, 15:17)Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'


tot ea, aruncand cu noroi intr-o 'virgina batrana de 21 de ani' care incercase sa o tempereze:


'(29-Apr-2008, 18:32)
Pentru fata de 21 ani,lideea (29-Apr-2008, 17:53). cum adica sunt prea mica/ Pai tu crezi ca fac sex adevarat? Nu fak asa, caci stiu ca apar probleme plus ca de afla ai mei nush ce fak. Eu ziceam de celelalte sexuri, care le fac fetele la iubitii lor, cand sunt excitati si ele vor sa ramana virgine, cum si eu vreau asta. Poate de aceea te-a prins 21 ani virgina, ca n-ai stiut sa pastrezi iubitii, shi i-ai schimbat mereu. asta inseamna ca nu ti-au placut destul, nu k tu ai fi mai de fier ca altele. Mie imi place prietenul de-l am, tin enorm la el, este primul care a fost in viata mea shi sper ca ultimul, dar daca un baiat nu-i satisfacut de fata lui, la ce mai vb cu ea ? Doar ca e frumoasa sau ca sa-i treaca timpul ? Zici ca sunt micuta, pai nu-s singura, doar eu stiu 8 din colegele mele care au iubiti ca fac jocuri sexuale cu ei, asta daca n-or fi si altele de nu spun si nu stiu eu.Prietenul meu spune clar ca daca fata nu-i ofera placere, la ce sa arda gazul degeaba k ea, ca dragostea (pe sek) e ca shi moarta. Prietenul meu se excita foarte usor, ce sa fac, sa-l las asa ? Nu-i destul ca si asa e suparat ca nu stiu cum sa-i ofer placere mai bine ? nu toate fetele fac sex anal si oral cand vor sa-si pastreze baietii lor fara a risca mai mult? Eu asa am auzit. Ier de himen de unde vrei sa stiu locul, daca e astupat? Ce tu esti facuta altfel, ori te dai desteapta sa te laude careva. Vezi mai bine de iubitul de-l ai acum, ca fuge dracului si asta, de-l mai tii mult cu c*aiele umflate si lasa morala. Eu voiam un sfat la problemele de nu le stiu bine, nu morala si inca de la o virgina batrana...Mai bine du-te la tipul ala de-l mai gasesti..shi ..dezverginare usoara fata...'


aceeasi Mihaela, 'uluita ca voi va mirati, ca doar tate colegele asa fak'...

(30-Apr-2008, 17:56)
Mihaela_trista. Ohh fetelor dar rele sunteti, sariti k gusteritele cu vorbe grele spre mine, fara ca eu sa jignesc pe cineva. Am crezut ca e un Site si pt fetele mai mici, care au ocazia de-a pune si ele intrebari, ca e adevarat, nu stim multe despre sexuri si baieti, dar nici sa fiu iapa voastra de bataie, nu vreau. Voi sunteti perfecte? Nu sijeti deloc, n8imik, nimk, hai lasati mandria ca toate ati facuto, va vad in scoala si peste tot, inca de la varsta mea, credeti ca eu sunt unikata, m-am ales eu din fetele de varsta mea ? Pai am facut si eu dupa colegele ce au prieteni, amica..tate asa fak si sunt uluita ca voi va mirati. De ce ? Ca si voi ati fost de 11-12 ani si faceati la fel, ori deja v-ati plictisit? Imi pare rau ca am intrat pe acest Site, o fata mi-a spus, ca nu-l stiam, zicea ca pot afla multe raspunsuri la tot ce nu stiu..dar m-am inselat. Distrati-va fara mine..nu mai intru sa va raspund la rautati.


Happy ending: Mihaela victorioasa. A realizat ce si-a propus! (Merge la olimpiada)!


'mihaele_super hapy (01-Jan-2009, 19:06)
buna girls ..sa stiti ca nu mai sunt supy pe voi.Chiar daca ati fost rautacioase mi-am dat seama ca ati facut asta doar pentru ca erati geloase pe baiatu meu.Am vorbit mai multe cu o fata de clasa a 8a si m-a asigurat ca baiatul ei e foarte multumit de cum il satisface ea oral si anal.Cu analul nu prea am reusit dar o sa incerc, insa am facut-o.L-am lasat sa o bage decat jumate la inceput iar apoi pe toata.M-a durit putin de tot cand am facuto dar acum o facem aproape in fiecare zi si a inceput sa-mi palaca .Baiatul meu este foarte multumit si mi-a zis ca putem sa profitam ca nu mi-a venit ciclul sa facem toate tipurile de sexuri.Ultima data cand am facut-o m-am simtit foarte bine , cred ca am avut orgasm .Mi-a zis ca e foarte mandru de mine .Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult sa stau cu baiatul meu si sa il iubesc mult de tot .Cam atat am vrut sa va spun girls#9829;#9679;°®


'Anonima', facand albie de porci ' virginele dreq si toate neexperimentatele':


anonima (05-Jun-2008, 17:51)
bah ce draq se baga toate neexperimentatele ,proaste sh virgine in vb kre habarn-am ce-i ala sex?????????????bah fraierelor knd o sa avetzi p*la bagata in voi nu o sa mai comm atata sh o sa va plak yo am fkt sex d la 14 ani sh aqm am 18 sh d 4 ani am fkto dkt q 1 baiat q cre am sh planuri d nunta sh snt f happy!!!!!!!!!aja k f*tatzi-va knd simtiti nevoia sh mucoasele alea sa nu-si mai dea ele q parerea!!!!!!!!!!!

NOTA BENE: STELUTELE DIN MIJLOCUL CUVINTELOR SUNT EDITAREA MEA, DIN RESPECT PENTRU TINE, BIRD, CARE NU MA RESPECTI PE MINE SI MA ADUNI IN ACEEASI GALEATA CU ASEMENEA SPECIMENE ( mind you, 'ABUZATE').


MAI DEPARTEEE...'PISI', 13 ani:


pisi (27-May-2008, 20:10)
ma fata aia care are 11 ani si a facuto in fine iei nu ia venit ciclu dar eu cred ca trb iei cand ..una mie mia venit in clasa a 4 ciclu deoarece sunt foarte dezvoltata...in primul rand e trb ei ce face e viat ei nu trb sa va bagati voi ..eu am 13 si am facut sex si dunt cu un baiat de 16 ani nu vad nimic rau in chstia asta as vrea sa fac si sex oral pt ca nu am facut pna acum dar am facut sex anal si ma durut foarte rau bine la inceput pana intra ca pe urma simt placere adica este foarte bine eu ma inteleg foarte bine cu el il iubesc ma iubeste nu vad ce e rau in asta decat ca as vrea sami dea si mie limbi in pi*da normal ca o sai fac si eu pt ca nam ajuns inca la orgazm dar oricum mam simtiti foarte bine..asa ca nu o mai judecati pe fata aceea si vreau si eu sa va intreb ceva daca voi ati facuto cu un baiat si vati despartit pe urma ati mai faceo cu altu?


'Trifu', 'bai care comentati...':


'trifu (20-May-2008, 12:28)
mai eu nu stiu ce va ambalati atat.eu am 17 ani si mi am inceput viata sexuala la 13.cred k sunteti invidioase k nu aveti curajul so faceti si voi si pt tipa de 11 ani bv ei k incearca,voi nici nu stiti ce bine te simti cu un penis in vagin.care vrea sa come nteze sa intre pe id maria_sweet17'


UNA ABUZATA TARE:


'Pt Passion si Deea ce drq` aveti ca unele la 12 si 13 ani fal sex si voi va laudati repede vai ca am facut la moolt mai tarziua ma rog cv de genu si uite io am mfacuto la 12 ani si in prezent am 13 si am o copilarie ff tare ce sa spun si cu cartea mai lasatima in pace ca pioti s ainveti si dak faci sex!'


ALTA SIMILAR ABUZATA:


'CERRADAS DE MENTE! (19-Oct-2008, 22:26)
proasta kre a pus copilele de 1o m12 13 14 15 16 17 ani au lucruri mai importante de facut la varsta lor e o incuiataaa!in viata mea nu am mai vazut fete mai incuiate k voi si nici nu cred k exista...e o prostie sa astepti pana la 18 ani sa stai 1 an sau mai mult cu acelasi baiat dupa care el te freaca sa spunem si dupa aceea te lasa si tu sufer ca o proasta ce esti!nu mai ganditi asa!!sexul nu are varsta si cand!!!io kred k o fata poata sa faca ce vrea cu corpul el si niciodata ar treb sa se rezgandeasca ptr atunci cand a fost in momentul acela vroia sa o faca...nu ar trebui sa judecati fetele care siau inceput viata sexuala 'devreme'asa cum unele vor sa astepte un an altele pot astepta o sg zi!fiecare face ce vrea!INCUIATELOR!!!'


...clasa a cincea-a sasea probabil (as of now), abuzu' dracu':


'alinutza (01-Dec-2007, 21:23)
vreau sa vad zic k sunt d acord cu fetele kre si-au inceput viatza sexuala devreme .........shi eu mi-am f**ut la 10 ani shi am avut shi primu orgasm shi atunci am supt hi p*la:X:X....crek aqm sunt expeta in sex shi dak avetzi intrebat sa l postatzi shi eu o sa va raspud........sa nu credetzi k sunt o c*rva ci sunt doar o persoana mai curioasa shi mia plaqt sa ma f*t d mik shi sa sug p*la .....nu uitatzi sa ma intrebatzi c vretzi sa aflatzi...:*'

(ITI REATRAG ATENTIA CA MA OCUP SA INSEREZ FOOOAAARTE MULTE STELUTE PENTRU A MASCA...'ABUZUL')


coolgirl (17-Oct-2007, 01:37)
io sunt o fata de 11 ani si ma f*t de ma rup cu cn apuc )


7ud0r (17-Jul-2008, 15:08)
1 nu vad dc relatziile sexuale nu sar putea intretzine la 10 -15 ani adik sunt mai funny asha simtzi cva nu tzin mai mult nu 10 minute cur ar trebuiii..
2 un french deja pt unii baietzi nbu mai inseamna nimic !.e demodat plictisitor.. varza.. e k respiratul.. din obishnuintza


fetita cu codite (14-Oct-2008, 17:34)
baaaaaaa zuzo cu ce drept ne faci u curve???da ne f**em si avem 13 ani e problema noastra!nu ai niciun drept sa ne critici!!! aaaa si nu stiam k p*la e de mancare :-?


cristyana (07-Jan-2008, 16:51)
sy scz limbaju'dar daca imi permit..sy am dc de ce sa nu injur??am dreptatte!!sy daca tzyy la cineva dc sa no facy??mai bine din dragoste decat la 20 de ani nuam ca sa nu fy aratata d toata facultatea ca nu teay...si atunci o facy la vrajeala!ce p*la mea atata chestye pt asa ceva???sy nu mai pronuntaty ca alea care o fac d la o anumita varsta mai mika is c*rve!!invatazty sy voi lexicu'..ca c*rvele se f*t cu mai multzy bah !!asa ca..tacety in mortzyy vostry de crytycatory!ii o chestye despre care se discuta sy gata..aia nu inseamana ca facy p cine ty se scoala tye c*rva!!mars mah!!care au scrys asa ceva abereaza!!sy cam atata..sy daca yubity sy suntetzy yubite sy constyente de ce facety f*tetzy frate ....sy nu mai luaty altyy saua ltele in seama ca pana la urma nu se f*t ele sau ey..datzy draq!FACETYO CU CAP!!ATATA VA SPUN CA SFAT


scumpik baietzilor (13-Apr-2008, 23:38)
'ba prima oara e un kkt si e neinteresant ftelor ganditziva o viatza avetzi si tre so traitzi eo una am 14 ani si mi`am tras`o cu destui baietzi e prea tare mama deja ma excit cnd ma gandesc la sex adik iubitul meu actual e f d gajk si a acceptat s`o facem in grup si am facut`o cu 2 fte si 2 baietzi ma simtzeam bestial cnd'
(EDIT EDIT EDIT CA E UN FORUM DESPRE COPII...)
':X:X aja k nu va mai speriatzi k nu va manank nimeni...'


'andra (29-Nov-2007, 12:29)
ma fetelor de ce radetzi de pisicutza lui alin k eo am 12 ani si am facuto si sunt foarte mandra de kestia asta...voi ori suntetzi invidioase ori nu jtitzi so facetzi si va oftiktzi dak vretzi va invatz eo...da nu va mai luatzi aja aiurea de oameni k si eo am facuto pana akum d 4 ori si fara prezervativ si kre e prob? orikum knd o sa fiu mare o sa muncesc in club k prostituata k asta imi place sa fac'


'andreea (05-Mar-2008, 04:36)
preafericitele si sfintele fetite care au impresia aia cu"c*rve"si"iesit din comun" voi ce aveti la c*r???pi*de sau trebuie sa mai papati laptic,sa sugeti degetu.. )fey fetelor hy serioase sa fim dak si asta mai e o greseala k dormi sau culci cu iubitu sau pers iubita..atunci deplasatelor calugariti-va!!'


'alinutz (21-Nov-2007, 17:39)
io mi-am inceput viatza sexuala la 11 ani shi atunci am avut shi primul orgsm=p~.......(in baie la scoala)a fost sooper'


'eo mikutza tarfulitza (09-Dec-2007, 03:16)
ba eo sunt experta in sex si am doar 12 ani aja k nu va mai kktzi p voi kre e problema? uite d exemplu miemi place sa ma f*t in grup adik am facuto cu 3 unu mio' (EDIT EDIT EDIT EDIT) kre e prob? sa stitzi k a fost minunat un deliciu ; sau o data mam f*tut eo cu ink o fta si cu un baiat si eoi sugeam (EDIT EDIT EDIT EDIT).


'Eu (04-Jul-2008, 14:35)
am 12 ani...si vreau sa fac sex cu partenerul de viata..el are 17 ani...sa am incredere in prezervativ???'



Sorry, dar sa nu recunosti ca avem instaurata o cultura a c*rvasariei infantile prin faptul ca de mult toata lumea danseaza in poante in jurul acestor lolite stricate pana in maduva oaselor si NICIDECUM ABUZATE, sa aduni in aceeasi categorie COPII AFECTATI DE ABUZURI REALE, CARORA LI S-A CALCAT PURITATEA SI INTIMITATEA IN PICIOARE, si mini-fufe care nu mai stiu ce sa-si bage mai repede 'anu' asta ca la anu'si baga toti', mi se pare mie- nu revoltator- ci criminal.

Aceste toante nu numai ca nu sunt abuzate, ci sunt niste mari ABUZATOARE care determina o intreaga generatie de copii sa se simta inadecvat si inconfortabil in pielea lor doar pentru ca isi traiesc varsta si se joaca in loc sa se angajeze in activitati sexuale.

Este evident din agresivitatea limbajului si a atitudinii, din tupeul fenomenal, lipsa de minima decenta, lipsa completa a rusinii si a oricarui regret, din superioritatea care respira din marturiile acestor lolite ca ele insele, departe de a fi abuzate, abuzeaza la greu, prin exemplul lor execrabil, pe toti ceilalti copii.

Sa vii in contact cu dispretul, agresivitatea si atitudinea lor de superioritate fata de valorile tale nu poate fi decat ucigator pentru un copil/adolescent. De aceea e vremea ca aceste scroafe sa fie date jos din copaci fara menajamente, pentru a se crea o contra-cultura a valorizarii etapelor firesti din viata individului. Sigur, pentru aceasta trebuie generat mai intai un context in care, spre deosebire de acum, sa identificam deschis etapele firesti... nu sa o tot scaldam, de teroare ca ne sare mapamondul in cap, vezi-Doamne suntem 'plini de prejdecati'; pentru ca sexul la 11-12 ani NU este o etapa fireasca in viata omului, cum nu este nici la 13, nici la 14, etc
.

Tu poti sa gadili aceste lepadaturi cat vrei, sa le umfli sentimentele nejustificate de superioritate si mandrie, sa te prefaci ca nu exista nici o deosebire intre ele si alti copii/adolescenti care nu fac ceea ce fac ele, si sa le asiguri in mod repetat de acest lucru.

Eu, familia mea, prietenii mei, societatea mea, le vom trata intotdeauna ca ceea ce sunt- ultima speta-, si ne vom asigura prin orice mijloace ca si copiii nostri vor proceda la fel. Daca te amesteci in tarate, te mananca porcii.

Si te rog, fara justificari sf de ce aceste panarame in miniatura, carora parintii, familia, profesorii nu stiu ce sa le mai faca si ce sa le mai dea, cum sa le insenineze copilaria/adolescenta si cum sa le mai sufle in fund, ar fi 'victime ale abuzului'. La acest ridicol si gretos semn al egalului, adevaratele victime-copii se rasucesc in mormintele in care le-au impins abuzatorii.
















Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:


Brr... ma rog...

Va recomand calduros s-o ascultati pe tipa asta : www.youtube.com/watch?v=U0ezYNWIDB0" target="_blank">Pam Stentzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

ce realitate cruda a prezentat Sserafiotti! Sunt de acord ca nu trebuie sa incercam sa fim parinti "cool" si sa strecuram prezervative in buzunarele copiilor nostri...

Mergi la inceput