Aspirante optimiste(736)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Felicitari Camila!!!
Sarcina usoara si bebe sanatos!!!

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Miky poate esti totusi graviduta

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga

Miky tot fara urati?

Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !


Luci... da... tot fara urati! Nu am nimic, nu ma doare absolut nimic, secretia este tot ca pana acum, sani nu mai dor deloc, burta nici atat, eu astept sa imi vina, as intrerupe utrogestanul, voi ce ziceti?

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Progesteron luna asta nu am luat, am luat alte dati cand nu am ramas
Despre simptome exact ca cele de la menstra, sani durerosi la fel ca in fiecare luna, sagetari prin abdomen ca la menstra, si de 2 zile senzatie de uscaciune a gurii, nu stiu daca este un simptom sau nu, dai il am, si cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

si eu cred la fel k esti 2!

daca tot vrei sa intrerupi utrogestanul, e prea mult chin sa mai incerci un test de sarcina, cel mai ieftin de pe piata( ca sa nu arunci banii, spun asta)

kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monique77

Miky poate esti totusi graviduta

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi


Moni as vrea eu sa fiu graviduta dar nu cred ca am nici o sansa, macar daca mai ma dureau sanii, oricum azi zunt z30 si z18 dupa inseminare... am vazut ca la tine dupa ce ai facut ovitrell-ul ti-a venit la 18 sau 19 zile, asa ca ma astept si eu sa imi vina tot asa.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

La noi sotul lua vit C, E- 7 zile , apoi 7 zile laptisor de matca ca si el avea probleme, spermograma slaba, eu ovulez doar cu un ovar, cu stanful, trompa dreapta infundata, cam astea le stiu, poate mai am si altele dar nu le stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ca_Mila

La noi sotul lua vit C, E- 7 zile , apoi 7 zile laptisor de matca ca si el avea probleme, spermograma slaba, eu ovulez doar cu un ovar, cu stanful, trompa dreapta infundata, cam astea le stiu, poate mai am si altele dar nu le stiu


Cand te-ai programat la dr? Nu mai bine incepi sa iei utrogestan pana cand ajungi la dr, ca rau nu are ce sa iti faca.

In curand
Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!
anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianamoga spune:

Miky nu intrerupe nimic pana nu mai faci un test ieftin ieftin cum zice si Kmy Hai ca poate poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

hai cu galeria pt miky!!!



kmy, de IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011
bebe strumph
bobocel de 6 luni
Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!

Mergi la inceput