Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Eu m-am inregistrat pe Dc in 2009,cand eram gravi,la recomandarea unei colege..
Am 24 de ani,sunt mamica tanara,am invatat nenumarate lucruri bune aici,am avut mereu un umar virtual pe care sa ma plang,am avut cu ce sa-mi ocup timpul cand nu aveam ce face,am primit multe sfaturi bune,pentru care nu as putea multumi vreodata indeajuns!
Acum,la subiectul la care scriam este "liniste",se scrie un capitol pe luna(in cel mai bun caz),dar eu sunt zilnic acolo,sau rasfoiesc alte topicuri pentru ca



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">un votic pentru Sebic va rugam:cr1 si cr2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna ziua si mii de felicitari initiatorului DC !

Totul a inceput in urma unui search pe net pentru a afla cat mai multe despre copii in general. Mi-a placut mult ce am gasit pe DC . Mai ales ca subiectele de pe forum sunt super . M-am si inscris anul acesta la clubul scutecelor (1-4ani) . Din pacate fetele care activau la odiseea respectiva au hotarat sa paraseasca "locul". Noi, cele ramase ne-am simtit foarte stinghere acolo si ne-am hotarat sa ne mutam in casuta noua. Suntem putine ca numar dar avem suflet cat pentru o suta . Asteptam sa ne viziteze si alte mamici la "Prichindei nazdravani 2008", avem usa deschisa oricui !
Ma declar cu mana pe inima dependenta de acest site .

Din suflet pentru suflet !


Mariana, mamica de Bianca Alessia , domnisoara mea iubita

**Suntem atat de fericiti pe cat noi insine ne ingaduim sa fim!**

Mergi la inceput