Primavara inutila (rondeluri vesele de pinguini)

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hai soro, ca dupa ce iei CMA-ul asta, te fac CFO pe ghetar ...vezi ce perspective luminoaste ai ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aqai spune:

Hi hi vreau sa pun in resume

Acu' stau si pandesc pruncii la piscina si e o piscina care are pereti mari de sticla cu un soare afara... Nici nu stii ce luminos prezent am

Mi-i foame si pana ma intalnesc cu calata cezar la cina mai e drum lung... Btw am mancat azi pe la 12 niste lasagna cu spana ciuperci si busuioc, sos alb ci branza gratinata. Foarte bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Soare,ha?Piscina,ha?..aici e ceata,umed si urat de parca soarele s-a dus tot la tine...protestez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Hei, nu am plecat la Breaza.
Abia acum ne-am trezit. La 11.30.

Kari, dragutzica zboara prima oara singurica. Ii place sa zboare. In avion e in domeniul ei.
Pana acuma a refuzat sa plece cu scoala mai mult de 2 zile.

Ma duc la calcat si facut bagaje - ce imi place mie cel mai mult.


Lali, atunci sigur baiataul dr. merge in acelasi loc cu fii-mea. Probabil o sa ne cunoastem sau nu in aeroport, maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
Abia acum ne-am trezit. La 11.30.


Imi tai vena!!!!!
Glumesc .

Oameni buni va anunt ca AM FACUT VARICELA!

Ieri am avut ameteli,simteam ca ma scurg,dureri musculare,dureri de cap,febra,frisoane,o placere ce sa mai,azi noapte am dormit mai mult nu si azi pe la 11 am vazut primele bube,minunat ce sa zic.

Bine ca macar mi-am vazut sacii in caruta,Edy e inscris la scoala,Robert a jucat ieri excelent si fara sa stie la meci a fost si tot stafful tehnic de la federatie,imi pare rau doar ca-s copiii in vacanta si nu vor putea sa se plimbe decat cu Radu si Andreea sau cu ursu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Jesus...de aia fac eu ca trenul cand mai aud ca e bine sa faca copiii varsat de vant....Eva e vaccinata,a trecut prin doua epidemii,toti au facut ea nu,dar eu nu am avut niciodata.....nu mi-e de ea...mi-e de mine,ca-s baba si la 36 de ani ai mei poate fi cumplit si periculos.Plus ca imi este imposibil sa stau trei saptamani inchisa in casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

M-ati spart cu varicela asta!
Imi screm memoria daca am facut vreodata boala asta...nici nu mai am pe cine sa intreb. E epidemie, or what? Ca de la inceputul anului o tona de lume am auzit ca-s varicelati...varicelizati...in fine, cu bube
buflea, Tea si Ana sunt la 52, scoala Iancului.
Va rog, foarte important: eu stiam ca dupa Saptamana altfel sund doua de vacanta, copiii cica-i numai una si mai e una de Pasti (cand? Inainte sau dupa?). Cum e corect?
Viviana, nu azi zboara copilu?'
Mada, e soare si frumos afara. Spor la invatat!
Eu am fost cu tora in piata, am umplut ieslea cu verdeata, diseara vreau sa le duc in parc la 23 August, ca cica e un targ de mesteri traditionali. O lingura, o strachina...ceva.
ralu...imi pare rau. Sa treci cu bine peste beleaua asta de boala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ne-am mutat pe alta partieeeee...

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=178066

Mergi la inceput