film-ginduri pozitive

film-ginduri pozitive | Autor: michelle-usa

Link direct la acest mesaj

The secret-law of atraction
http://www.youtube.com/watch?v=p6pDdHxARkc



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Asta e un film pe care ar trebui sa-l vada toata lumea macar o data. Ca pui sau nu in practica, asta depinde de multi factori, insa in momente cheie din viata e bine sa ne amintim ca avem la indemana mai multe parghii decat cele pe care le "manevram" in viata de zi cu zi. In fond, Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in traista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Cred ca cel mai greu e sa inlatur acele ganduri negative sau sa constientizez ca tot invocand mereu ce n-am tot mai mult nu o sa am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

larasarit, asa este. Gandurile negative sunt mai periculoase decat absenta gandurilor pozitive. Insa nu stiu cine ar putea sa le neutralizeze in totalitate - eu una n-am reusit inca. De asta este important sa mai vedem din cand in cand cate un film de genul asta, ne mai impulsioneaza, chiar daca nu credem in totalitate ceea ce se spune acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

gandurile pozitive te ajuta mai mult decat orice indiferent de situatie.atunci cand o boala te loveste trebuie gandit pozitiv.atunci cand viata iti pune piedici trebuie gandit pozitiv .daca vei face asa viata va fi in sine pozitiva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soinors spune:

Am v#259;zut acest film #537;i a fost surprinzator de bun. Cred c#259; a avut ceva de-a face cu auto-profetie

Mergi la inceput