Viespar

Viespar | Autor: cris_09

Link direct la acest mesaj

Buna fetele!
A mai fost la un moment dat un subiect despre castigarea banilor pe net...rezolvarea anumitor task-uri care se platesc...
Am vazut de curand ca a aparut un site de acest gen,romanesc;se numeste Viespar.ro si vroiam sa va intreb daca ati auzit si voi de el,daca v-ati inscris sau daca stiti mai multe detalii..daca e adevarat sau nu..
Eu m-am inscris,desi nu stiu ce sa cred...am zis sa incerc neavand ceva de pierdut..sper..E pe sistem MLM,mi-am invitat si prietenii insa vad ca ei sunt sceptici..
Voi ce parere aveti?



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Si eu sunt sceptica cu orice MLM, indiferent cum s-o numi el. Cativa de sus castiga pe seama fraierilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

A mai fost acum un an tot ceva cu mult buzzzzzz, zeek rewards, mai multe fete s-au inscris cu sperantele cat casa si s-au ales cu praful de pe toba dupa cateva luni de clickait, cand s-a si prabusit sandramaua.
In principiu orice afacere care iti vantura castiguri pe baza taierii frunzelor la caini sunt tzepe.
Viespar.ro nu este altceva decat o alta tzeapa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

este adevarat...este o tzeapa.m am inscris si eu,dar iti dau task uri noi la sfantul asteapta.mi-am luat gandul de la cele de genul viespar.ro...mi se pare pierdere de timp...

Mergi la inceput