FIV la Clinica Promed System ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

mersi velvet,dar am facut si un test de urina si a iesit negativ ,oare e prea devreme ?eu nu sunt pesimista de fel,dar chiar nu mai pot fii optimista in situatia de fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

lumi,esti in Z 10 de la transfer?nu stiu daca e prea devreme.dar eu zic sa faci direct beta luni.nu te mai chinui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna fetele,sunt distrusa ,rezultatul beta 0,00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

lumi,imi pare rau.sunt fara cuvinte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

imi pare rau . speram ca de data asta sa ti se implineasca visul . nu a fost sa fie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumynytas81 spune:

buna,ce faceti,unde sunteti,chiar niciuna nu mai scrieti,eu mi-am revenit cat de cat din esec,sper sa pot merge mai departe,mi-am ocupat timpul cu curatenia de Paste,voi a-ti inceput curatenia ?
Numai asa ,timpul trece si vindeca ranile din suflet,eu prin curatenia casei,simt ca imi curatesc si sufletul.
Nu stiu ce sa fac cu cei 2 embrionii,sa am rabdare sa-i pun dupa Paste sau sa astept in toamna ! bineinteles daca ma gaseste bine la eco,merg joi,pe 25 aprilie,este prima eco dupa esec.Am multe intrebari in minte,dar nu stiu daca o sa imi aduc aminte in cabinet,in primul rand,de ce din 9 embrionii au mai ramas decat 5 !
Voi ce ati mai facut,sunteti bine ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

lumi sa fie bine la control!si noteaza-ti toate intrebarile pe o hartie!eu am primit un telefon in seara dinaintea programarii pt a depune dosarul.mi-au spus ca nu mai primesc dosare.pe o perioada nedeterminata.deci nu am mai mers.o sa pastrez legatura cu asistenta managera pt a afla noutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

lumy si eu sunt ocupata cu ordinea dinainte de sarbatori . am terminat o parte si mai am cate ceva de facut .

iti doresc mult succes pentru eco si poate poti transfera acum , primavara cand totul renaste .

Mergi la inceput