Retete pt copii reinventate de bucatarul Unisol

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ma rog, asa o lispa de cooperare ... trist raspuns. A fost o ne-intelegere, si faptul ca ai castigat premiul 3 si ai primit premiul pentru locul 2 nu e chiar asa de dramatic. E totusi un premiu si nu o comanda la un magazin. Te rugam sa trimiti ramburs - ti-am trimis pe mesaj privat adresa, si cand primim retur aparatul, il vom trimite pe cel care ti-l doresti (care este de fapt mai ieftin)
sa ai un Craciun Fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Voi trimite premiul la adresa forumului pe care mi-ati dat-o in privat dupa data de 7 ianuarie.
Am primit un mesaj de la doamna Andra ca a discutat cu celelalte castigatoare si ele sunt deacord sa trimita premiile una la alta.
Nu pot sa am incredere decat in cei care organizeaza concursul, fetele care au castigat, nu sunt persoane publice si nu au ce pierde, eu nu le cunosc si nu pot fi sigura ca vor fi corecte cu mine, la fel cum nici ele nu pot fi sigure ca eu voi fi corecta cu ele, cei care organizeaza un concurs trebuie sa duca raspundere pana la urma de livrare !
Rog fetele si adminii site-ului sa scrie la acest topic pe forum, nu in privat, ca sa nu iasa alta nelamurire !

Premiul lui rabarascu e la mine (o friteuza) si premiul meu e la isabm (mixerul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

naskwik - mentionez ca am scris in privat doar pentru a lua legatura cu toate trei cat mai curand posibil (in cazul in care nu intra cineva pe forum un mail il citea mai repede cu siguranta), acesta a fost motivul, nu avea rost sa reluam discutiile de pe privat pe forum atata timp cat toate ati fost anunate si contactate de noi.
Numai bine!



O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Anastasia, pai daca cele 2 fete au increde intre ele si vor trimite premiile intre ele, de ce sa nu ai si tu incredere? Poate ca uneori este bine sa dam credit oamenilor si sa avem incredere in ei,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Din pacate traim intr-o lume in care increderea trebuie castigata, eu nu pot sa am incredere in cumsecadenia unor oameni straini pentru mine !
Ok, si daca nu ajunge premiul la mine, atunci cine raspunde de toata aventura asta neplacuta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

naskwik - s-a hotarat ca toate castigatoarele sa trimita premiile la aceeasi adresa pe care ai primit-o si tu, iar de acolo vor ajunge la voi


O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Va multumesc frumos si cred ca asa e cel mai corect din partea organizatorilor
Rog inainte sa livrati premiile sa dati un telefon la fiecare ca sa stabiliti daca premiul pleaca la el acasa
Sarbatori fericite !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naskwik spune:

Azi trimit friteuza, va rog sa trimiteti mixerul nu altceva !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenica13 spune:

ati primit pana la urma premiile ? m-ati distrat cu plimbarea asta intre voi

Mergi la inceput