Petrecere pt. 3 anisori

Petrecere pt. 3 anisori | Autor: AlinaEmi

Link direct la acest mesaj

In curand baietelul implineste 3 anisori si ii vom face bineinteles petrecere. Intrebarea este unde ? anul trecut am facut la Yellow club dar n-am putut rezerva in exclusivitate spatiul si nu mi-a placut ca a fost aglomerat.
Am mai cautat idei pe net dar vad ca multe spatii s-au inchis pe criza asta... Aveti ceva experiente proaspete ? nu vor fi multi copii (cam 10 copii si 20 adulti) si m-ar interesa un loc in care spatiul pt copii si cel pt adulti sa fie pe acelasi nivel (sunt copii mici care trebuie permanent supravegeati). Si de preferat sa fie mai central asa... sa ajunga usor toata lumea.

Mersi anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Chiar nu a mai fost nimeni la o petrecere reusita in ultima vreme ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

incearca la rita veverita. au site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns B_Zara spune:

Noi ne-am organizat petrecerile fie la Happy Planet pe sos.Vergului, fie la Kiddies pe Baba Novac,fie la Kiddy Land pe Splaiul Unirii.Daca vrei locatia exclusiva, vezi la Kiddies; locul de joaca nu e mare, nu are cine stie ce mantocarii pentru copii, insa noi a facut acolo o petrecere de Craciun intre prieteni si ne-am simtit tare bine...si tot asa, am fost ca 10-12 copii+parintii aferenti; plus ca aici poti negocia cu proprietara sa te lase sa aduci tu o parte din mancare/bautura/tort etc.Toate locatiile au site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

Noi am facut de curand la Timtarabum. A fost ok. Au site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Am facut in cele din urma la Dumbolino in Militari (desi era f departe de noi). Am fost multumiti si ii recomand.

Mergi la inceput