Unde serbam ziua de nastere?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns c_ioana spune:

Eu recomand Joy Club.
Acolo i-am facut ziua copilului meu si a fost super!

Locul arata foarte fain si copiii au o groaza de lucruri cu care se pot juca: Karaoke, Biliard, Fussball, Air-hockey, Wii, Xbox, darts si a venit si un animator foarte priceput care a tinut mereu copiii ocupati.

Totul a iesit perfect si personalul este foarte amabil! Merita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

azi iar sunt rautacioasa

ioana, multumim de recomandare, dar la cum e facuta, e luata copy-paste de pe site-ul locului de joaca (eu n-as putea niciodata sa scriu atat de corect denumirea la toate jocurile de acolo, si fix in aceasi ordine ca pe site doar din memorie ). Adaugand faptul ca e primul tau mesaj postat aici, am mari dubii ca vine de la o mamica care doar vrea sa schimbe pareri cu celelate.

Poate ca locul in sine e senzational, si merita sa mergem sa serbam ziua acolo, poate ca tu chiar ai un copil caruia i-ai serbat ziua acolo si a fost perfect, dar mi-ar fi placut un pic mai multa sinceritate: sunt patroana/sotia/prietena patronului, angajata pe vanzari acolo, habar n-am ce interes ai, si va recomand cu placere locul X.

Oricum, am zis-o de la inceput, azi sunt rautacioasa gratuit (probabil de la raceala mi se trage), asa ca ignorati-ma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Si pe mine ma intereseaza subiectul.
Dupa petreceri organizate de noi, sau unde eram invitati la deja cunoscutele: Happy Planet, Balonul Copiilor, Clubul Distractiei etc. am inceput sa caut altceva. Am intrat pe site-ul fermei de animale din Pantelimon, am studiat si varianta organizarii in parc, dar parca le-as face o vizita celor de la Casa Latina, despre care am mai auzit si citind si aici, imi par ok.
Eu i-am insotit pe copii la diverse petreceri si am apreciat efortul tuturor parintilor, fie ca s-a desfasurat la Mc sau la cel mai nou loc de joaca deschis. Oferte sunt pentru toate buzunarele, dar ma intristez cand vad de exemplu in farfuriile copiilor niste bucati tari de pizza sau locatia mai neingrijita, mai ales ca stiu care sunt preturile si la unele locuri de joaca mai vechi, se vede clar ca odata castigat renumele nu mai fac imbunatatiri, sau daca vrei ceva deosebit iti ofera la un pret nejustificat de mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c_ioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

azi iar sunt rautacioasa

ioana, multumim de recomandare, dar la cum e facuta, e luata copy-paste de pe site-ul locului de joaca (eu n-as putea niciodata sa scriu atat de corect denumirea la toate jocurile de acolo, si fix in aceasi ordine ca pe site doar din memorie ). Adaugand faptul ca e primul tau mesaj postat aici, am mari dubii ca vine de la o mamica care doar vrea sa schimbe pareri cu celelate.

Poate ca locul in sine e senzational, si merita sa mergem sa serbam ziua acolo, poate ca tu chiar ai un copil caruia i-ai serbat ziua acolo si a fost perfect, dar mi-ar fi placut un pic mai multa sinceritate: sunt patroana/sotia/prietena patronului, angajata pe vanzari acolo, habar n-am ce interes ai, si va recomand cu placere locul X.

Oricum, am zis-o de la inceput, azi sunt rautacioasa gratuit (probabil de la raceala mi se trage), asa ca ignorati-ma.

Esti o fina observatoare. Da, m-ai prins. Am scris jocurile de pe site din dorinta de a nu gresi denumirile lor. Am doi baieti si de multe ori sunt depasita de tehnica din jurul lor.Experienta acumulata cu cel mare ma ajuta sa gasesc mai usor locurile de joaca potrivite.
De multe ori am calcat pe aceleasi urme in diferite etape.Prospectarea era facuta, locurile probate...ajuta.
Din cand in cand descopar si locuri noi.Cel mic a trecut de varsta topoganelor gonflabile si JOY CLUB i-a oferit distractiile preferate.
Pentru cel mare, ma gandesc serios sa merg tot acolo, pentru majorat. Au spus ca au mai facut. Au surprize si pentru ei: masina de fum, gheata carbonica ( sau zapada carbonica...ma rog,se pune in paharele de sampanie si arata ca un abur misterios )peruci, ochelari si alte recuzite. Ma mai gandesc.Oricum, decat intr-un club in care nu sunt doar ei si bautura e scumpa... De data asta parerea lui o sa conteze mai mult doar e major, nu??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c_ioana spune:

Sanatate multa si te asteptam in forma maxima. Poti fi rautacioasa si atunci, uneori e constructiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

A organizat cineva petrecere de copii la Ferma Animalelor sau in alt loc in aer liber? Ma tot gandesc daca sa imi asum riscul...cu vremea capricioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Revin si eu cu informatii despre cei de pe str. Dna Chiajna.
Imi scapa numele lor la ora asta locatia e potrivita pentru petreceri de copiii mai mari, curtea e betonata. Sunt 2 sali , una maaaare, ca de nunta si una mai mica, unde se tin party-urile. Au chestii gen karaoke si nu mai stiu ce. Nu am fost personal acolo, au fost 2 prietene la interval de 2 saptamani, cu baiat de 7 ani si fata de 12. Am uitat ce a mai fost la baiat, parerea comuna a fost ca mancarea e excelenta si personalul super.

Acum, la fata de 12 au avut invitat un "mentalist" care a facut spectacol...au fost foarte incantati, apoi si-au creat fiecare cate o pizza (am vazut pozele...suuuper distractie si incantare, li s-a spus dinainte sa-si aduca haine de schimb, s-au batut cu faina si coca), le-a placut mancarea, a fost ca de restaurant, nu ca la copii.
sa vad daca ma descurc sa pun poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marculet spune:

Mai este un loc super pt cei mari,adica de la 6ani in sus,se numeste laser megazone,este aproape de mall cotroceni,noi nu ne-am serbat acolo,dar am fost la 3 aniversari impreuna cu baietii mei ,care au fost foarte incantati.

Mergi la inceput