Tata de fata/baiat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Rog moderatorii sa inchida subiectul ca vad ca se ingroase gluma. Ba nu,sa-l sterarga de tot, ca-l vede Tora si zice: "ti-am spus eu???"
Dar cred ca n-o sa se intample...poate doar Marina...
In fine, lasati-l asa. Da'ne mai vedem noi...

Dragii mei, dorintele sotiei mele ma onoreaza. Sa doresti copii cu persoana iubita este, fara indoiala, balsam pentru suflet. Dar am deja 3...ajung.
Asa ca dragul meu Marius, nu ma trece in buget; sau hai sa facem, impreuna, un buget pentru altii mai tineri, ca-s destui pe aici. Cred ca nu ne-ar strica multora din noi sa incepem sa ne intalnim si cu altfel de evenimente decat sarbatorile DC. Un botez, o nunta...

Da' pana la urma asa e? Barbatii vor baieti si doamnele fete?


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Eu am fete - ca si tine - asa ca's carcotas. Dar sunt (foarte) multumit cu ce am. Nu m-a interesat baiat sau fata. Sanatos sa fie si sa creasca mare. Restul...e o chestiune de detaliu nesemnificativa.


Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu am fata,dar vreau si un baiat insa sotul meu este foarte hotarat si vrea tot fata...deci nu esti singurul care nu se vede tata de baiat
aaa si tata spune la fel dupa 3 fete

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Deci GO RUFUSSSSS


Sanatosi sa fie ei..nu conteaza de-s fete sau baieti....insa GO GO GO....

Vin si io la botez zau...nasi ai?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

eu ce sa mai zic? am doi baieti si ne-am dorit tare mult o fetita, macar una. n-a iesit... pentru ca sotul zice ca daca stii reteta la muraturi si-ti iese perfect de ce s-o schimbi?



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuta_20 spune:

Ce frumos...Copii multi.Niciodata nu sunt prea multi si nici varsta nu e asa importanta.Si daca sotia ta isi doreste e f bine.Bafta, sa fie baietel! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AkaManah spune:

Pai, stimate coleg... dorinta femeii iubite e porunca! Cel putin in teorie. Bebe al nostru are are 18 zile acum si sotia m-a anuntat ca mai vrea inca un copil, de preferinta o fetita...ca trebuie sa semene si cu tine cineva! Bun motiv mai ales ca am facut ochii ca cepele. Nu credeam ca mai vrea un copil atat de repede. Inca nu m-am pronuntat, motivand ca vreau sa dorm macar o noapte intreaga dintr-o bucata inainte sa accept.

Lasati-va de fumat, renuntati la alcool, treceti la o dieta sanatoasa, nu mancati seara tarziu si in doua saptamani o sa pierdeti 14 zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Stiti ca sexul copilului este dat de spermatozoizi ... Ovulele au numai cromozomi X iar spermatozoizii au X si Y ...daca cel ce fecundeaza e un Y iese XY = baiat. Daca cel ce fecundeaza e un X iesei XX=fata ... in concluzie, barbatii sunt "vinovati" de sexul copiilor lor ...Rufus, fete ai vrut, fete ai facut - daca te hotarasti, iesi la antrenament cu Y-cii si inainte de competitie la incalzire tot cu ei ...ca se pare ca nativ, X-ii tai sunt mai vitezomani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

...nasi ai?



pt ce?




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

M-am linistit, vad ca si alti barbati vor doar fete, nu numai flacai.


Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput