Concurs - Cartea Copiilor

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Haideti - e ultima zi de concurs!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogdandaniel spune:

Aventurile lui Habarnam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Avem castigatorii !!

Cele 3 exemplare din carticica "Nu ti-e somn, ursuletule" vor merge la:

- lala
- cellia78
- annnna35


Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale (nume/prenume, adresa, cod postal, numar telefon) in termen de 7 zile - in caz contrar riscul e sa pierdeti premiul.

Felicitari!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:



In sfarsit am castigat si eu pe aici! Multumesc!

Am trimis datele cerute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Mai asteptam datele castigatoarei lala



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Fiindca castigatoarea lala nu a trimis nici pana in prezent datele cerute, a mai fost o tragere la sorti iar ...
... membrul castigator al unei carticele "Nu ti-e somn ursuletule?" este natalia_nica

Astept datele pe PM sau pe mail la andraf@desprecopii.com cat mai curand posibil (nume/prenume, adresa, cod postal, nr telefon)

Felicitari!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellia78 spune:

Buna dimineata!

Imi cer scuze pt intarziere, dar am avut interdictie de computer, din motive medicale.

Asadar, MULTUMESC DESPRECOPII!
Aseara am ridicat cartea de la posta, impreuna cu Ade; pai ce, am mai ajuns acasa cu ea nedesfacuta??? Nu, binenteles! Si nu am apucat sa o rasfoiesc deloc, pt ca a fost sefa ocupata cu cartea mereu, pana la nani; rasfoia incantata: " Uche, mami, usu' chec ca mege la nani cu mami usu' "
Si pt ca luni Adelina face 2 ani si jumatate, o consideram cadoul ei de la DC!

Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Am primit si eu cartea, va multumesc! La noi eu am fost cea curioasa, am desfacut-o de pe drum, apoi i-am aratat Mirunei pozele si i-am povestit ce era pe acolo.

Multumim inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Eu ii multumesc lui Anda08 pentru implicare si organizare!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput