Cat de repede ati ramas insarcinate ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Citat:
citat din mesajul lui pixy

Haideti fetelor sa vedem cat de usor sau cat de greu ati ramas insarcinate ! Poate reusim sa mai dam o umbra de speranta celor care inca nu au reusit !


Nu prea inteleg cum vezi tu speranta pt cele care nu au reusit ... Mie mi se pare ca, dimpotriva, citirea unui astfel de sondaj le-ar aduce mai multa dezamagire, mai ales cand vad ca majoritatea au ramas insarcinate destul de repede ... cel putin asa reiese din primele raspunsuri la subiect.

Cu ce le ajuta pe ele faptul ca eu am ramas insarcinata imediat ce am intrerupt metoda contraceptiva, cu ambii copii ?
Sau ca x-uleasca a incercat ani de zile ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

am ramas insarcinata din prima luna de incercari.


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pixy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Burtocika

Citat:
citat din mesajul lui pixy

Haideti fetelor sa vedem cat de usor sau cat de greu ati ramas insarcinate ! Poate reusim sa mai dam o umbra de speranta celor care inca nu au reusit !


Nu prea inteleg cum vezi tu speranta pt cele care nu au reusit ... Mie mi se pare ca, dimpotriva, citirea unui astfel de sondaj le-ar aduce mai multa dezamagire, mai ales cand vad ca majoritatea au ramas insarcinate destul de repede ... cel putin asa reiese din primele raspunsuri la subiect.

Cu ce le ajuta pe ele faptul ca eu am ramas insarcinata imediat ce am intrerupt metoda contraceptiva, cu ambii copii ?
Sau ca x-uleasca a incercat ani de zile ?


E adevarat, f multe au ramas insarcinate destul de repede , dar sunt si care nu au avut norocul acesta . Asta ne arata (cel putin mie)ca se poate si nu trebuie sa ne pierdem speranta daca minunea intarzie sa apara.
Trebuie sa ne incuraja, sa vedem ca se poate si sa mergem mai departe !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lady22 spune:

DUPA 5 LUNI DE INCRERCARI IN SFARSIT SA INTAMPLA IAR ACUM AM CA MAI SCUMPA PRINTESA DIN LUME
CURAJ PIXY

Mergi la inceput