Ghicitori pentru copii

Ghicitori pentru copii | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Manastire intr-un picior ghici ciuperca ce-i...?!

Eu imi aduc aminte cu placere cum in vacante o rugam mereu pe bunica sa imi mai spuna cate o ghicitoare - cu toate ca pe cele mai intortocheate nu le stiam... Copiilor vostri le plac?

Noi am pregatit cateva www.desprecopii.com/info.asp?id=2786" target="_blank">pagini de ghicitori pe care le puteti gasi AICI


Daca va mai amintiti ghicitori pe care noi nu le avem, asteptam sugestiile voastre!



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Fratele meu avea o ghicitoare favorita: Sus copaie, jos copaie/ La mijloc carne de oaie/Ghici ce e? Raspunsul lui era intotdeauna "coisa" adica scoica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona2006 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Manastire intr-un picior ghici ciuperca ce-i...?!

Eu imi aduc aminte cu placere cum in vacante o rugam mereu pe bunica sa imi mai spuna cate o ghicitoare - cu toate ca pe cele mai intortocheate nu le stiam... Copiilor vostri le plac?

Noi am pregatit cateva www.desprecopii.com/info.asp?id=2786" target="_blank">pagini de ghicitori pe care le puteti gasi AICI


Daca va mai amintiti ghicitori pe care noi nu le avem, asteptam sugestiile voastre!



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)


Multumim mult, fii-mea e moarta dupa ghicitori!


Blogul meu de mama ce sta mult prea mult acasa:
http://aloneinholyland.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adirusescu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anda08

Manastire intr-un picior ghici ciuperca ce-i...?!

Eu imi aduc aminte cu placere cum in vacante o rugam mereu pe bunica sa imi mai spuna cate o ghicitoare - cu toate ca pe cele mai intortocheate nu le stiam... Copiilor vostri le plac?

Noi am pregatit cateva www.desprecopii.com/info.asp?id=2786" target="_blank">pagini de ghicitori pe care le puteti gasi AICI


Daca va mai amintiti ghicitori pe care noi nu le avem, asteptam sugestiile voastre!



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

multumesc foarte mult, voi cauta si eu ghicitori pt copii pe net, sunt distractive si asa retin si ei mai usor

Mergi la inceput