DENT ESTET 4 KIDS- o recomandare speciala

DENT ESTET 4 KIDS- o recomandare speciala | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Am vizitat aceasta clinica si v-o recomand din toata inima. Este cea mai moderna clinica stomatologica pentru copii din Romania. Servicii absolut moderne de stomatologie pentru copii, in conditii extraordinare.

Cititi aici: www.desprecopii.com/info.asp?id=2733" target="_blank">DENT ESTET 4 KIDS: locul magic unde Zana Maseluta are grija de dintisorii copilului tau

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana971 spune:

intr-adevar moderna, si draguta, si personal banuiesc calificat;dar...ajung acum cca 2 ani cu pustiul meu acolo-il pune sa deschida gura chiar la locul de joaca , stam de vorba si pleosc madam dr. -ca doamna nu pot sa-i zic-incepe si imi tine o teorie despre cariile pe care le avea copilul meu , cauzate de biberon, pe un ton care nu admitea alte pareri decat ale dumneaei,si cu o frazare care ne dadea de inteles ca ce noroc pe mine sa ma lumineze nitel si sa ma si apostrofeze.
In rest numa de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mecriss04 spune:

Multumim de recomandare, chiar eram in cautarea unui cabinet special pentru copii! O sa fac programare, mai ales ca am si 10% reducere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dangrigore spune:

Denestet - departe de profesionalism si imi asum in totalitate aceasta afirmatie.

O programare facuta cu mai mult de o luna inainte si avizata prin SMS de catre Dentestet cu 24 de ore inainte, a fost anulata fara fara nicio scuza pentru timpul pierdut. Nici din partea secretariatului, nici ulterior din partea patroanei (cel putin asa s-a declarat). Indiferenta acesteia si lipsa oricarei scuze m-au facut sa ma indoiesc ca vorbesc cu cine trebuie, iar cand am vrut un contact "mai sus", mi-a spus ca pot sa vorbesc cel mult cu sotul...

Jenant!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu2011 spune:

buna ziua ma poate ajuta cnv si pe mn cu niste tratamente ptr stomatita am un baietel de 2 ani si 3 luni si de 3 sapt ne luptam cu stomatita asta i-am fc badijonari cu glicerina cu stamicina si albastru de metil si i-am cum si un gel special ptr asa cv gengigel baby se numeste dar nu au dat rezultatele mult asteptate...ce ma sfatuiti?multumesc

Mergi la inceput