Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

As vrea sa nominalizez pe:

Desiree2002 pentru ca este o mamica atat de puternica, un om atat de puternic, ca reuseste sa te faca sa apreciezi ceea ce e cu adevarat important in viata! Te pup Nadia draga!

Aelita o supermama, ii citesc toate postarile cu atata sete, te inspira pana in ultima celula.

Cleo78 pentru umor, empatie, pentru cum reuseste ea sa te remonteze, indiferent ce "buba" ai.



Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

Simo27 un om minunat si un suflet bland. O colega de forum, prietena si mama care a trecut prin mari incercari. Pentru Siluan si mamica lui care l-a nascut a doua oara aplauzele noastre si felicitari sincere.
Natynic o colega de forum care merita a fi nominalizata pentru tot ce inseamna prietenia si daruirea ei pentru ceilalti si pentru puiul ei iubit.
Mihatp o mama incercata, o lectie de viata primita de noi toti care ne suflam nasurile rosii si ne stergem lacrimile la prima adiere de vant. pentru sufletul ei MARE.
gecko pentru umorul ei unic si pentru toate bombocino-urile baute alaturi de ea.

Laurma urmei cred ca toti suntem iubiti si indragiti de cineva...in mai mica sau mai mare masura. Am incercat doar sa punctez cateva colege de forum care eu personal cred ca au facut o difereta in viata noastra a tuturor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

nominalizez si eu
Alexandrina care s-a zbatut ca bazarul sa mearga bine
alex_andra cu inima de aur care se implica in multe cazuri umanitare
mamicile de la umanitare care se ajuta intre ele
ducky, boticelina, , Laura25, LauraNicole, Kid, Monnvas si lista continua cu fetele fara de care nu ar merge bazarul si copiii speciali nu ar avea ajutor
Marius
am intalnit multi oameni minunati aici, multi m-au ajutat financiar si moral ca sa merg mai departe cu terapia Emei
am intalnit multe mamici la ODISEE unde ne-am incurajat si ne sfatuim cum sa crestem copiii sanatosi
sunt DEPENDENTA de acest forum

minunata ideea cu petrecerea pt a ne cunoaste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Multumesc mult, mult!!! Va intorc aprecierile, fara voi ar fi greu de tot la discutiile alea despre parinti si copii .

Jasmin, mi-e dor de tine!!



Asadar, ii admir pentru ca, desi au scris mult si cate-n luna si in stele pe DC/sunt de mult timp pe DC, nu si-au expus niciodata partenerele de viata intr-o barfa mica cu fetele :):

Admin, Beren, Capcaunul, Guestus, Xeno .
(poate ca mai sunt si altii care ar putea fi nominalizati, dar eu i-am nominalizat doar pe cei pe care i-am citit de la inscrierea mea pe DC).

Capcaunule, bei tu si sampania absentilor (a se remarca faptul ca eu ofer sampanie, daaa? :)))



~Lumea ar fi mai frumoasa fara macelari~




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Capcaunule, bei tu si sampania absentilor (a se remarca faptul ca eu ofer sampanie, daaa? :)))

Impreuna cu capcaunita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

As vrea sa nominalizez pe:

Desiree2002 pentru ca este o mamica atat de puternica, un om atat de puternic, ca reuseste sa te faca sa apreciezi ceea ce e cu adevarat important in viata! Te pup Nadia draga!

Aelita o supermama, ii citesc toate postarile cu atata sete, te inspira pana in ultima celula.

Cleo78 pentru umor, empatie, pentru cum reuseste ea sa te remonteze, indiferent ce "buba" ai.



Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011



Wow, Lorich, ce surpriza! Multumesc, nu ma asteptam la asa onoare.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:


Toate fetele de la umanitare sunt oameni de exceptie!
LauraNicole!

Mirela, Florin

Administratorii si moderatorii acestui site!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

maru
babyblue
happy_in_to
elisa
conchita
gabi_k
yasmine
xio
marius
rufus
capcaunul

Mergi la inceput