I se innegresc dintii!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yagmur

Madaluta, am fost la dentist. Cum a zis si Iriss ma devreme la Luca este vorba de un mediu alcalin. Cabinetul este super profi, specializat pe copii, Luca nu a zis nici pas. Sper sa fie la fel de cuminte si peste 3 luni cand mai mergem la periaj. O sa fiu interesata si eu de cabinetul din Buc daca ne vom reloca acolo ptr ca aceasta problema nu se prea rezolva... eu tot din cauza de saruri am ajung la parandontoza .
In fine, ma bucur ca ne-am reintalnit aici si sper sa ajungeti la dentist si sa rezolvati problema.
Ca si tratament ia prescris o crema pe care o folosim seara dupa periaj.
Keep in touch


Yagmur si Luca





Yagmur, poti sa-mi spui ce crema i-a prescris si la ce clinica ati fost?

Coraly, Sergiu (3 ian 2005) si Dominic (11 mai 2009)

www.flickr.com/photos/13756075@N03" target="_blank">poze

Alaptatul - Help Line

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Coraly, am fost la Happydent Junior, Dr. Nicoleta Statov in Manastur pe strada Campului, mai sus de gradinita Tandarica. Nu am la job adresa exacta, dar este la parterul unui bloc, cum mergi dinspre Kaufland spre sensul giratoriu din Manastur.
Bineinteles ca nu stiu cum se cheama crema . Eu va sfatuiti sa mergeti acolo. 50 RON a fost consultatia, crema 60 RON.
Sarbatori Fericite!Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coraly spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yagmur

Coraly, am fost la Happydent Junior, Dr. Nicoleta Statov in Manastur pe strada Campului, mai sus de gradinita Tandarica. Nu am la job adresa exacta, dar este la parterul unui bloc, cum mergi dinspre Kaufland spre sensul giratoriu din Manastur.
Bineinteles ca nu stiu cum se cheama crema . Eu va sfatuiti sa mergeti acolo. 50 RON a fost consultatia, crema 60 RON.
Sarbatori Fericite!


Yagmur si Luca





Merci! O sa incerc sa gasesc un numar de telefon, ca banuiesc ca e cu programare.
Sarbatori fericite si voua!

Coraly, Sergiu (3 ian 2005) si Dominic (11 mai 2009)

www.flickr.com/photos/13756075@N03" target="_blank">poze

Alaptatul - Help Line

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina2013 spune:

Toothpaste tablete de la Secom concomitent cu folosirea unei periute de dinti electrica face minuni. Fetitele mele se confrunta cu aceasta problems cr tine in primul rand de estetica danturi. Sanatate multa!

Mergi la inceput