Umanitare in numele lui Michael

Umanitare in numele lui Michael | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii mei, va citesc cu drag si va admir pentru faptul ca doriti sa faceti actiuni umanitare in numele lui Michael.
Am primit o intrebare din partea unei membre a fan clubuluiMJ.
Raspunsul este DA - cu conditia ca actiunea sa se desfasoare la Forumul Umanitar DC si sa existe un grup sau persoana care sa isi asume in scris responsabilitatea actiunii si de asemeni sa sa isi declare disponibilitatea de a raspunde pentru fiecare banut adunat.

va pup si va citesc cu drag,
mirela

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

doamna administrator va multumim ca ne tolerati aici. Nu sunt in masura sa vorbesc in numele tuturor fetelor, dar nu vor fi probleme in a respecta conditiile dvs.

Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

multumim pt tot ceea ce faceti pt noi


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

dragii mei, va citesc cu drag si va admir pentru faptul ca doriti sa faceti actiuni umanitare in numele lui Michael.
Am primit o intrebare din partea unei membre a fan clubuluiMJ.
Raspunsul este DA - cu conditia ca actiunea sa se desfasoare la Forumul Umanitar DC si sa existe un grup sau persoana care sa isi asume in scris responsabilitatea actiunii si de asemeni sa sa isi declare disponibilitatea de a raspunde pentru fiecare banut adunat.

va pup si va citesc cu drag,
mirela



Buna,

va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac.
Multumim.

O zi buna,

Mrs. Purple Jackson

www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Mirela, sa traiesti o mie de ani!


Purple, tu trimite o copie a buletinului tau la Mirela, pe mail.
Apoi haideti sa hotaram care e cazul, ramane cel al lui Ade? Si dupa ce decidem, postam mesaj la umanitare.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

FanClub DC Michael Jackson organizeaza actiune umanitara pt Craciun - implica-te si tu, click aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna,

am trimis prin e-mail copie dupa cartea mea de identitate. Mai e nevoie de altceva? Semnaturi, etc?


Multumesc




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput